Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire, vagy kire asszociálto...

Ti mire, vagy kire asszociáltok ha meghalljátok a Petra nevet?

Figyelt kérdés
:)
2012. nov. 8. 12:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Az ex-barátom ex-barátnője ugrik be, aki kedves és szép, mint én!:))))
2012. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tetszik ez a név! Ismerek egy Petra-Patrícia nevű testvérpárt, alsós kislányok. Két cserfes, jó humorú, vidám kiscsaj, mindenről van véleményem típus, és mindent elérek, de nem hisztisek, de tudják manipulálni az embert, úgy hogy végül elérik amit akarnak, az felnőtt meg csak áll, hogy ejha, ezek már megint átvertek :) "Ilyen gyerek kell nekem" érzésem van mindig tőlük :)
2012. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%
amint látod mindenkinek a személyes élményei, amik a névhez kötik :) aki kedves petrát ismert annak az, aki a várost annak az, aki meg undok petrát ismert annak az :)
2012. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Egy tüzes, mindnre kész, régebbi ismi hölgy. Csak jó emlék maradt utána.:)
2012. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%
Kimondottan csúnya lányokat ismerek Petra névvel, így egy nagydarab, rossz alakú, csúnya lány ugrik be róla. Elnézést...
2012. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Mért kérsz elnézést?
2012. nov. 8. 13:27
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Egy kedves csajra, akivel egy osztályba jártunk általános suliba és gimibe is.
2012. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
59%
cigi (nálunk van ilyen márkájú cigi)
2012. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Magamra asszociálok, hiszen ez a nevem :).

15-ös :D.

Tök érdekes amúgy, egy másik hasonló kérdésben is hasonló volt a vélekedés, tehát csomóan kemény, férfias nőre gondoltak a név hallatán.

Én más Petrát is ismerek, egyik sem ilyen. Na meg én sem :).

Ja, és szép is vagyok :D.

Persze ha valaki az ellenkezőjét tapasztalta, akkor nehéz másképpen látni, hacsak nem ismerkedsz meg egy olyan Petrával mondjuk, aki eltörli ezt az asszociációt.

Nekem is van pár nevem, ami rossz értzéseket kelt bennem, mert éppen véletlenül egy (vagy több) olyan személyt ismerek, akit így hívnak. Plö. nálam a Zsuzsanna ilyen. Négyet ismerek és mind a négy ellenszenves.

L/25

2012. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%
Hát MAGAMRA:)
2012. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!