Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy ne kelljen...

Mit csinaljak, hogy ne kelljen koleszba lakjak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a helyesírási hibák! Szoval anyu 8. Utan koleszba akar rakni fosuliba mert azt mondja hogy nem fog meghulyulni amiatt hogy barmit mond nem foglalkozom vele... Most 7 es vagyok es nagyon nem szeretnek koleszba menni! Azt mondja hogy nem tanulok ( csak matekbol vagyok 4 esre tobbi 5 ) es ha mond vmit h kerdezzem meg pl az osztalyfonokot akkor mindig elfelejtem vmiert d nem direkt es akkor azzal jon ram h direk baszok ki vele mindig meg ilyenek...pedig nem!! Mit csinaljak h ne kuldjon koleszba?

2012. nov. 7. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

8. után a gimnázium jön, nem a fősuli...

Van még több mint egy éved, próbálj változni. Írd föl amit kér, hogy ne felejtsd el...

2012. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy elfelejtesz dolgokat és nem kérdezel rá annál, akitől kell, írd fel, vegyél noteszt, amit magadnál hordasz. Egy idő után egyébként idegesítő tud lenni az ilyen, tehát beszélj anyukáddal, hogy nem fogod elfelejteni, felírod, és hogy tényleg nem szeretnél koleszba menni.
2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem már ott nem tiszta a dolog, hogy ált. iskola 8.osztálya után "fősuliba" koleszba akar küldeni?


Amúgy meg egyszerű, foglalkozz azzal amit mond.

2012. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ijesztget, de ha komoly akkor:

Kössél kompromisszumot! Keresd meg anyukád gyengéjét és abban az 1 vagy néhány tekintetben felelj meg neki.

Ha így sem békél meg veled akkor éppen itt az ideje hogy anyuka és gyermeke végre leüljön és őszintén elbeszélgessen arról hogy TE hogyan szeretnél élni. És egy őszinte beszélgetés után megegyezzetek a játékszabályokban. Sztem a ti kapcsolatotokból 1.sorban az őszinteség hiányzik.

2012. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most a fősuliról van szó? Mert akkor a kolesz a legjobb buli.. És a legtöbb kollégista ismerősöm is ezt mondja.. Gimiben is voltak koleszos ismerőseim, hidd el az sem gáz.. Jó barátokat szerez az ember és nincsenek a szülei állandóan a nyakán..
2012. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem k.rva gyorsan vegyél elő egy nyelvtan könyvet és ilyen hozzáállással örülj ha 8.-ik végén átengednek...
2012. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha valaki azt hiszi, hogy nyolcadik után főiskola jön, ott gond van. Egyébként az én jegyeim akkor romlottak durván le, amikor koleszba mentem...
2012. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tudással (általános után főiskola) és helyesírással te ötös tanuló vagy az a magyar oktatás szégyene vagy nem mondasz igazat.

A kérdésre válaszolva próbálj meg sürgősen javítani az anyukáddal való kapcsolatodon. Pl. mit ért ő azon, hogy nem foglalkozol vele bármit mond? Lehet meg kellene próbálnod kicsit odafigyelni rá és megtenni amit kér. Ha megváltozol jóval több esélyed van elérni, hogy otthon maradhass.

2012. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz a kolitól? Tök buli. Szerintem.
2012. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem középiskola?

Amúgy szerintem nagyon bulis a kolesz :D Én élvezem

2012. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!