Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nyaliznátok a pénzért?

Ti nyaliznátok a pénzért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy rokonod akinek sok pénze van de gyereke nincs, és megtesz az egyik örökösévé. Viszont ez a rokon egy gonosz energiavámpír. 65 feletti rokon esetén mondjuk.


Kb: 5-8 millát örökölnél.


2012. nov. 6. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem arra fogja hagyni a pénzt,aki nem nyalizik és mivel így gondolom,ezért én nem tenném
2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyaliznék.

Ha már most energiavámpír, gondolj bele, mi lesz később.

Az ilyenek sokáig élnek. 20-30 évig kiszolgálhatod, ugráltathat, szívja a véred, elveszi az életed.

Mert RÁD hagyta a pénzét, ezért valamit vár. Általában sokat várnak.

Tapasztalatból tudom. Borzalom volt.

2012. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
én rendszeresen ha kell ha nem!
2012. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csináld azt,mint Cartmen,dolgozz meg érte.
2012. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha rád akarja hagyni rád fogja, ha meg nem bármit csinálsz úgy se. A helyedben nem süllyednék olyan mélyre, hogy nyalizzak a pénzért.
2012. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyalizni tuti nem nyaliznék, nem is vagyok az a típus. De biztonság kedvéért mondjuk kussban maradnék, és nem osztanám le nagyon-nagyon mondjuk egy ossz húzása után, és nem beszélnék róla a háta mögött olyanokkal, akikben nem bízom meg. Nem csókolnám a lába nyomát meg nem vinném neki mindennap a haboskávét a túrósbuktával, de hát őszinte leszek, a pénz az pénz. Nyalni nem nyalnék érte, de csökkenteni az esélyeimet nem szeretném. Ha meg kiderülne, hogy átverés volt az egész, akkor én jönnék ki belőle jól, mert nyalni nem nyaltam :D.
2012. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 dragonline válasza:
Felőlem felfordulhatna akkor sem kellene a pénze.
2012. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!