Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Féltestvérek...

Hogy van ez? Féltestvérek vagyunk? Többi lent

Figyelt kérdés
a tesómnak és nekem más az apánk. a suliban azt mondták hogy féltesók vagyunk, de én mpmdtam hogy csak akkor lennénk azok ha az anyukánk lenne más.most aklor kinek volt igaza nekem vagy a többieknek?:)
2012. nov. 6. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:) aranyos. Nekem inkább öröm lenne mint fura :)
2012. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
miért lenne öröm?:O
2012. nov. 6. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert van egy testvérem ember, akit még szeretek is. Ennyire nem logikus?
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy féltestvérem,egy nővérem. Majdnem 8 év köztünk a korkülönbség.Sosem úgy néztem rá,mint anyukám első házasságából született gyerekre.Ő a nővérem,az egyetlen,akit a testvéremnek mondhatok,legyen bár más is az apánk. Imádom és iszonyúan hiányzik,mert már 13 éve elköltözött,családot alapított.

Örülj,hogy van egy testvéred és ne foglalkozz azzal,hogy apukátok nem ugyanaz,attól ti még tetvérek vagytok,és ezen a tényen soha semmi nem változtat :)!

2012. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy ne aggódj!

a barátomnak is van egy húga, ő is csak féltestvére de ugyanúgy szeretik egymást

szerintem semmiben sem különbözik a kettő, ne aggódj

2012. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
oké köszi :)))
2012. nov. 7. 07:06
 17/17 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de ezen tényleg ne akadj ki! :)))))

A lényeg, hogy jó a kapcsolatotok tesóddal, nem úgy, mint páromnak az édestestvérével...

2012. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!