Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem az ex pasimmal...

Ha a férjem az ex pasimmal kellene együtt dolgozzon, kellene szóljak a férjnek, hogy ki is ő?

Figyelt kérdés

A férj nem tud az exről, mert nem egy kíváncsi ember, azt kérdeztem tőle, még kapcsolatunk elején, hogy elmondjam, szeretné tudni, ha összetalálkozunk, azt mondta, nem érdekli.

Most viszont elképzelhető, hogy együtt dolgoznak majd. Mondjam el neki? Nem szeretnék hazugságban maradni, vagy azt, hogy azt gondolja elhallgattam, kijátszom.


2012. okt. 31. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"hát nem valami kellemes dolog lehet ez majd a férjedre nézve." - vagy a Kérdezőre nézve, azért férfiként tudom, hogy megesik az is, hogy a két férfi kezdi el kitárgyalni a nőt... én csak úgy csináltam meg egyszer brahiból az akkori párom exével, hogy a lány is jelen volt, természetesen nem a háta mögött... hát mit mondjak, kékült, zöldült, pirosult, minden baja lett egy pillanat alatt:)))
2012. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy az exed tudja e hogy a pasi épp a te férjed, azaza tisztában van e a helyzettel.

Ha igen akkor mivel a felettese lesz hasznos lenne tudni, hogy mi a szitu, nehogy visszaéljen vele, lehet h van benne némi sértettség stb, szóval legyél őszinte vele, de csak amikor kell!

2012. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!