Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem az ex pasimmal...

Ha a férjem az ex pasimmal kellene együtt dolgozzon, kellene szóljak a férjnek, hogy ki is ő?

Figyelt kérdés

A férj nem tud az exről, mert nem egy kíváncsi ember, azt kérdeztem tőle, még kapcsolatunk elején, hogy elmondjam, szeretné tudni, ha összetalálkozunk, azt mondta, nem érdekli.

Most viszont elképzelhető, hogy együtt dolgoznak majd. Mondjam el neki? Nem szeretnék hazugságban maradni, vagy azt, hogy azt gondolja elhallgattam, kijátszom.


2012. okt. 31. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak megemlíted. Ennyi elég is.
2012. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el.Mi egy buliban ismerkedtünk meg egy lánnyal,tök jól elvoltunk 3an,nő barátnőm és én.Láttuk hogy furán néznek a haverok de nem tudtuk hogy miért.Később derült ki hogy a lány a barátnőm párjának a nagy nagy szerelme volt.
2012. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak említést tennék róla. Ha érdekli akkor persze bővebb tájékoztatást, ha nem meg tiszta a lelki-ismeretem.
2012. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem is tudom, hogy lehet ezt csak úgy megemlíteni. Kicsim, tudod, a felettesed szerelmem volt 2 évig...nagyon gáz!
2012. okt. 31. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha az ex mondaná el? Nyilván nem.
2012. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a férjednek, hogy egy időben jártál/együtt éltél az illetővel. Ha kíváncsi részletekre akkor válaszolj a kérdéseire, ha nem akkor ennyit is elég tudnia.
2012. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én akarnám tudni a férjed helyében, szóval szerintem mondd el. Főleg, ha az ex tudja, hogy ő a férjed. Akkor hiper kínos lenne, ha mindenki tudja, csak a férjed nem. Hogy a férjed azt mondta, "nem érdekli", semmis, amióta az exed a főnöke.
2012. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez olyan infó, amit nyilván közölnöd kell a férjeddel, mert az az ő döntése kell hogy legyen, hogy ilyen felállásban tudja-e vállalni ezt a munkát, vagy nem. Engem különösebben nem zavarna, általában ismertem párjaim exeit, de ez erősen férfi-függő dolog.
2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg együtt dolgoznak majd, akkor említsd meg neki, illetve válaszolj mindenre amit kérdez. Ha nem így teszel, rá fogsz ....ni.
2012. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nem könnyü helyzet, viszont az exed tudja, hogy a férjed vele fog dolgozni? Mindenesetre ezt meg kell beszélned a férjeddel, hát nem valami kellemes dolog lehet ez majd a férjedre nézve. Ha a felettese a férjednek,akkor még nem is lehet olyan jó.

Te egyébként honnan szereztél errõl tudomást.

2012. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!