Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc rokonotok?

Nektek ki a kedvenc rokonotok?

Figyelt kérdés

Kivéve a közeli rokonok, tehát apa, anya, testvérek, gyerekek. A tágabb családi körre értem. :)

Nekem az egyik nagybácsim, apukám nővérének a férje a kedvenc rokonom, mert valahogy sugárzik belőle a jóság, a nyugalom. Nagyon pozitív kisugárzása van.

És nektek? :)


2012. okt. 28. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sajnos :(
2012. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Meghótt. Egyik nagynéném, szabadszájú volt, kedélyes, kövér.

Egyik lánya a négyből a kedvenc unokatestvérem.

2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anyai nagyszüleim :) Szüleim helyett voltak szüleim, bármivel fordulhatok hozzájuk, bár picit maradiak, de nem igazán érdekel (már).
2012. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Keresztapám (apa testvére).


Nagyon jó fej csávó, hatalmas dumája van:)

Régebben mikor még kisebb voltam csináltunk csomó közös programot. Ő tanított meg horgászni. Szinte minden hétvégén mentünk. Meg régebben Németországból hordtak be kocsikat eladásra és jópárszor kimentem vele. Tök jó volt:) Meg segítettem bütykölni a kocsikat.

Mostanában már ritkábban találkozunk sajnos. Én is felnőttem (22 vagyok). Megvan a saját életem. Suli, barátok, munka. Azért néha még mindig eljárunk pecázni:) Meg jó vele összefutni.

2012. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A férjem keresztanyja, nagyon szeretem. Olyan, mint egy pótanyuka, a lehető legjobb értelemben. Tanító néni, akit a kicsik és nagyok egyaránt imádnak.
2012. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik fiú unokatestvérem. Egy évben, egy napon születtünk, ő délelőtt, én délután! Nagyon hasonló a természetünk, ízlésünk. Jókat tudunk dumálni, nagyon szeretjük egymást!
2012. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ilyen nincs, csak közeli. apa-anya-tesóm. ennyi. egy kuzinom van, vele alig beszélek.

Ha őket nem számítjuk, akkor a férjem és az ő kisebbik húga.

2012. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagypapám, Isten nyugosztalja meghalt két éve. Sokat törtem magam miért kellett meghalnia egy olyan jó embernek mint amilyen ő volt. (Gonosz gondolat, de a szemétláda mindenkit kihasználó nagymamám meg életben van...!! :( )

A papa nyugodt volt, mindent higgadtan és józanul kezelt, sokat dolgozott, sosem volt egy haragosa sem, mindenki szerette. Békeszerető volt, csendesen üldögélt, vagy keresztrejtvényt fejtett, kicsi koromban megtanított minden okos és turpis dologra:) Mindig csak akkor beszélt ha fontos mondanivalója volt, a véleményével igyekezett nem bántani senkit. Sok állata volt, meg egy nagy szőlőskertje, és imádott tenni venni ott, akár hajnaltól sötétedésig. Mindig örömmel várta az unokáit, elhalmozta szeretettel és érdeklődéssel őket, köztük engem is.

2012. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim. Apámat és anyámat utálom. Azt se bánnám, ha soha többet nem látnám őket. Semmit nem kaptam tőlük, csak szemétkedést. Nagyszüleim sokkal jobban szeretnek, és én is őket.
2012. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyukám anyukája, mert mindig ott volt nekünk és mindig segítettük egymást, nemúgy mint másik nagyszüleim, akikkel évekig nem is beszéltünk. És anyukám fiútestvére. Igaz 40 éves, de nagyon fiatalos gondolkodású, nagyon jó dumája van. Belsőleg hasonlítunk, nagyon szeretem.

20/L

2012. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!