Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz körülmények...

Nagyon rossz körülmények között él a családom. Volna lehetőségem 14 évesen elköltözni valahová? Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
4-en élünk egy másfél szobás házban,ahol nincs vezetékes víz,fűtés csak egy kályha,pottyantós wc van csak,nincs hol lezuhanyozni.Anyámék mindenre sajnálják a pénzt,csak cigire meg piára nem.
2012. okt. 28. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Kollégium, Nagyszülők, Keresztszülők,Nagynéni?
2012. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kollégiumba készülök,de addig még 2 év
2012. okt. 28. 08:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Oké, és addig a többi verzió?
2012. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
rokonokkal sajnos a szüleim nem tartották anno a kapcsolatot,nem is ismerem jóformán őket,nagyszüleim már sajnos nem élnek
2012. okt. 28. 08:45
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
nagyon jó barátnő akik befogadnának? keresztszülő?
2012. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként miért kell még két évet várnod kollégiumra?
2012. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mert nem MO-i vagyok,itt 9 év az általános suli,2014-ben fejezem csak be az általánost,utána mehetek koleszba
2012. okt. 28. 09:02
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ja, ezt nem tudtam,akkor mégiscsak marad a barátnő, vagy keresztszülő?

Vagy a kitartás!!!

Igazából itt egyedül a víz az ami probléma, próbálj meg beszélni erről a szüleiddel és igaz hogy gyerek vagy még, de nézz utána, hogy nem kaphattok e a bekötésre valami támogatást.

2012. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen,a víz a legnagyobb probléma,inkább kivárom a 2 évet,és elmegyek koleszba
2012. okt. 28. 09:12
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Én hasonló körülmények között nőttem fel, mint Te, azzal a különbséggel, hogy nem ittak a szüleim. A kályhába való szenet lány létünkre a húgaimmal hordtuk be a tárolóba, mert a szüleim műszakoztak. A vizet az utcáról hordtuk, nem volt kút az udvarunkban. Anyukám hosszú ideig kézzel mosott ötünkre, mert nem volt pénz mosógépre. A WC az udvar hátuljában, télen-nyáron oda kellett kimenni. Teknőben fürödtünk, mikor már nagyobbak lettünk, eljártunk a városi tisztaási fürdőbe. Ma sem él mindenki összkomfortos körülmények között, nem kéne ilyen hisztis kirohanást művelni. Nehogy azt gondold, hogy kollégiumban olyan hej de csudás lesz élet. Akkor majd arra fogsz panaszkodni, hogy nem mehetsz oda és akkor, amikor kedved van stb.
2012. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!