Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze van hozzá hogy mit...

Mi köze van hozzá hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Anyám úgy csinál mintha valami 15 éves taknyos kölyök lennék akit mindentől meg kell védeni és elvárja tőlem, hogy jó legyek meg olyanokkal barátkozzak akik neki is megfelelnek. Oké még vele élek de nem kell bejönni a szobámba és nem fogja tudni hogy mit csinálok vagy kik vannak itt. Nem fogják kipakolni a házat ha attól fél. Azzal van kiakadva hogy tönkreteszem magamat de basszus egyszer élünk akkor is szarul, akkor meg nem mind1 hogy mit csinálok? Néha megmondja hogy mikorra legyek itthon meg hogy csak max egy sört ihatok, úgyis azt csinálom ami jól esik. Arról ne is beszéljünk hogy elkezd ölelgetni mert olyan ölelnivaló és puha vagyok. Jól esik hogy foglalkozik velem de viselkedjen már úgy mintha már felnőtt lennék. Apám is szokta neki mondani. Szeretnék vele beszélni de amikor ezeket elmondom neki mindig veszekszünk egymással. Lehet hogy nem is fog változni? Ha elköltöznék megoldódna?

21F


2012. okt. 27. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Magamnak veszem a cuccaimat a saját pénzemből amiért dolgoztam"


Nem is arra válaszoltál, kérdező, amit mondtam, de mindegy. Tényleg egy tizenéves szintjén gondolkozol, ahogy előttem írták.

Nem a sportcipődről meg az energiaitalról beszéltem, hanem a rezsiről, a vízről, a kajáról, a megélhetésről.

Tényleg költözz el mihamarabb, sajnálom a szüleidet.

2012. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azért, mert 18 elmúltál, még nem lettél felnőtt. Amíg nem tudod a saját pénzedet megkeresni, és nem tudod magadnak biztosítani a megfelelő lakóhelyet, addig a szüleid mondják meg mit kell csinálnod, mikor, és hogyan. Nem vihetsz a lakásodba olyan embereket akiket akarsz, mert NEM A TE LAKÁSOD! Nem mehetsz hajnali 3-kor seggrészegen haza, mert ők ALUDNI SZERETNÉNEK, a SAJÁT házukban, nyugodtan. Azért ölel meg és puszil, mert szeret. Jobban tennéd ha viszonoznád, amíg lehet, mert ha egyszer már ő nem lesz, akkor fogod leginkább kívánni anyukád támogatását. Igen, te valóban egy 15 éves taknyos kölyök szintjén vagy, megérdemelnéd, hogy kidobjanak otthonról! Anyaszomorító.
2012. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!