Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze van hozzá hogy mit...

Mi köze van hozzá hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Anyám úgy csinál mintha valami 15 éves taknyos kölyök lennék akit mindentől meg kell védeni és elvárja tőlem, hogy jó legyek meg olyanokkal barátkozzak akik neki is megfelelnek. Oké még vele élek de nem kell bejönni a szobámba és nem fogja tudni hogy mit csinálok vagy kik vannak itt. Nem fogják kipakolni a házat ha attól fél. Azzal van kiakadva hogy tönkreteszem magamat de basszus egyszer élünk akkor is szarul, akkor meg nem mind1 hogy mit csinálok? Néha megmondja hogy mikorra legyek itthon meg hogy csak max egy sört ihatok, úgyis azt csinálom ami jól esik. Arról ne is beszéljünk hogy elkezd ölelgetni mert olyan ölelnivaló és puha vagyok. Jól esik hogy foglalkozik velem de viselkedjen már úgy mintha már felnőtt lennék. Apám is szokta neki mondani. Szeretnék vele beszélni de amikor ezeket elmondom neki mindig veszekszünk egymással. Lehet hogy nem is fog változni? Ha elköltöznék megoldódna?

21F


2012. okt. 27. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csak annyi jutott eszembe a hisztidről, hogy Ó, te szegény!
2012. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szegény kis pintyőkém! Ha nem tetszik, el lehet költözni otthonról! -.-"
2012. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D nem hisztizek de szerintetek ez normális?
2012. okt. 27. 22:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz van némi köze,hogy kit engedsz be a lakásba.
2012. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az.

Gondolom fél, hogy tényleg elcs.szed azt az életet, amit ők építgettek neked 20 éven át, és valószínűleg nem alaptalan a félelmük: "de basszus egyszer élünk" Gondolom, megy a Carpe Diem ezerrel, aztán kiégett harmincas egyedülálló f.sziként nem esik majd jól szüleidnek rádnézni.


Amúgy meg örülj annak, hogy az anyukád ölelget, és nem egy hideg koporsóban eszik a kukacok. Csak hogy érzékeltessem a hatalmas kiakadásod kicsinyességét... Már ha veszed még az adást.

20L

2012. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem normális, amit csinál. Ha drogozol vagy ilyesmi(írtad, hogy egyszer élsz, azt is szarul, akkor mindegy mi van..), akkor érthető, hogy félt, de egyébként ez a viselkedés önmagában nem normális.

Ha te nem tudod vele megbeszélni, akkor kérd meg apukádat. Ő úgyis megpróbált már rászólni, szóval esetleg próbálkozz rajta keresztül.

2012. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, akkor elfogadsz mindent, ami az otthonlakással függ össze, gondolom, rezsi, étel, tiszta ruha van, és nem 100%-ig a te kontódra megy a saját fenntartásod, szóval ami neked kényelmes és jó, azt elfogadod, de amit kérnek (alkalmazkodás, tisztelet, szeretet) ahhoz már ne fűlik a fogad


költözz el, és élj meg egyedül, kíváncsi lennék a lakásodra és az életedre pár hónap múlva

2012. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem eszik kukacok de akkor sem értem. Ritkán jönnek ide akkor is csak pár percre nem értem mi a baj ezzel. Érdekes apámat nem zavarja. Nem vagyok függő meg semmi de alkalmanként előfordul a hangulat kedvéért,erről nem tud, amiről nem tud az nem fáj. Magamnak veszem a cuccaimat a saját pénzemből amiért dolgoztam.
2012. okt. 27. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Amíg az ő kenyerét zabálod, ő a főnök, ha nem tetszik dolgozz és költözz el!

Neked szerintem kamaszkorodban kellett volna egy két pofon és nem írnál ilyet a saját anyukádra, aki elviseli hogy óriáscsecsemőként dekkolj otthon.

23 N

2012. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy felnőttként kezeljenek, akkor viselkedj felnőttként. Ne csinálj úgy mint egy taknyos 15 éves, mert amit leírtál, az kb. ugyanez a szint. Elkényeztetett 14-16 évesek szoktak ilyeneket irkálni ide.


"Oké még vele élek de nem kell bejönni a szobámba és nem fogja tudni hogy mit csinálok vagy kik vannak itt."


Ők teleportálódnak a szobádba anélkül, hogy a bejárati ajtón és a közös helységeken végig mennek? Néma kussban ültök a szobádban? Ha nem, akkor bizony van hozzá köze, hogy kik császkálnak a lakásában.


"Azzal van kiakadva hogy tönkreteszem magamat de basszus egyszer élünk akkor is szarul, akkor meg nem mind1 hogy mit csinálok?"


Nem, rohadtul nem mindegy, és az "egyszer élünk" sem azt jelenti, hogy részegen-beszívva fetrenghetsz akárhol. Amúgy 21 évesen mit csinálsz? Tanulsz vagy dolgozol?

Ha nem tetszik ami otthon van, húzz el arról a szörnyű helyről a szörnyű anyádtól és tartsd el magad. A saját lakásodban majd azt csinálsz amit akarsz - ha meg bérelsz, akkor azt csinálod, amit a tulaj megenged.

2012. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!