Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyáltalán neki...

Mit tegyek? Egyáltalán neki mi köze van hozzá, hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom utál, ezért mindenféle hülyeséget kitalál, hogy én miket csinálok suliba és ezeket elmondja a szüleimnek. Most a szüleim azért szedték le a fejemet, mert az a tanár olyat talált ki, hogy terrorizálom az osztálytársaimat meg hogy folyton megverem őket.

Múltkor azért kaptam mert egy gyereknek betört a feje mert hátraesett és beütötte a radiátorba a fejét. Ezt a tanár tök másképp adta elő, de bevallottam a szüleimnek, hogy csak megvédtem magam, de akkor is a tanárnak hittek.

Mit csináljak? Már nagyon idegesít...

15/F


2010. márc. 8. 18:32
 1/5 anonim válasza:
100%
egyszerűen csak kerüld a balhét és szerezz sok-sok 5öst... szerezzél barátokat akik a szüleid előtt bizonyítani tudjátok, hogy jókisfiú vagy
2010. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.Valamivel csak kivívtad egyszer a tanárod ellenszenvét.Talán egyszer eljátszottad a bizalmat,és most nem könnyű visszaszerezni.

Aki eleve jól tanul és viselkedik,az bele sem keveredik ilyenekbe,vagy pedig ha meg is történik,akkor neki hisznek,mert tudják,hogy egyébként meg jóravaló.Valami azt súgja,Nálad ez nincs így.

2010. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt a 14 éves szomszéd fiú,nálunk volt.Felolvasta nekem az ellenőrzőjéből az 1 igazgatóiját,az 1 szaktanáriát,az 1 osztályfőnökijét.Mindíg azért keveredett vitába a tanáraival,mert igazságtalanságokat tapasztalt magával szemben.Azt mondtam neki,amit most neked is ajánlok,hogy mit kell neked mindíg ugrálni,meg jártatni a szád?Húzd meg magad,a tanáraid nem a haverjaid,nem kell velük ellenkezni.Ha nagy a gond akkor anyádék majd lerendezik velük.Addig meg nyeld le a békát,és a suliban hallgass,bármi is böki a csőröd.Csak egyszer kell eljátszani a bizalmukat,aztán meg pedálozhatsz.Most akkor így jó??
2010. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az se semmi de valaki azért kapott mert kiugrott az ablakon
2010. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ált.suliban volt ilyen tanárom. Jó tanuló voltam, valamiért mégis utált. Mindig bunkózott velem, meg meg is pofozott. Ha idén lesz osztálytali és elmegyek,porig alázom, az arcába vágok mindent. A többi tanár előtt fogok rákérdezni, hogy fogdossa e még a lányok fenekét. Nem tudsz mit tenni. ilyenkor a szülők is mindig a tanárnak hisznek. Húzd meg magad aztán majd szóban lerendezed vele ha felnősz. 24L
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!