Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet erre következtetni?

Miből lehet erre következtetni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van valakinek nem könnyű az élete és sok problémája van.Ez nyilván meglátszódik a viselkedésén is.

Milyen viselkedésből lehet arra következtetni, hogy valakinek nem könnyű.

Nem arra gondolok, hogy mondjuk valakinek meghal egy ismerőse, ezért szomorú, hanem olyanra akinek mindig is nehéz volt az élete.


2012. okt. 27. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Milyen viselkedésből lehet arra következtetni, hogy valakinek nem könnyű?

Kérdőjelet akartam írni.

2012. okt. 27. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs a homlokára írva, hogy nehéz élete volt, és senki nem azzal kezdi a beszélgetést, hogy: szia, józsi vagyok, faterom alkoholista, törte már el csontom, anyámnak meg hobbija porig alázni az önbecsülésem. Erre lassan lehet rájönni, a másik megismerése során, miközben a két ember között lassan barátság, vagy mélyebb kötelék szövődik.

Persze van a másik kategória, akinek szándékában sincs túllépni a múlton és újrakezdeni, hanem folyton sajnáltatja magát, hogy mennyire szar neki.

2012. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van ember akin néha napján észre lehet venni.

Én is sokszor sajnáltatom magam de van okom rá és ismerik, hogy nálunk mi van tudják. Csak rákérdeznek, hogy hogy vagyok és már el is bőgtem magam..DE én teszek azért, hogy menjek innen! :)



Van pár ismerősöm akiket úgy ismertem meg, hogy leültem melléjük és látszott rajtuk szinte MINDEN... De ettől a mai világtól sokat ne várjunk...

2012. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért, kinek van könnyű élete? Mindenkinek van valami problélmája, csak a különbség az, hogy ki hogyan éli meg. Álalában a vilgá legnagyobb tragédiájának szokták megélni ha kirúgnak valakit a munkahelyéről, vagy azon sírnak hogy kevés a fizetés és nem telik erre meg arra. Persze ez nem jó, de azért ha valaki megtudja hogy rákos beteg, vagy kerekesszékbe kényszerül az mégiscsak nagyobb targédia nem?


Szóval mindenkinek a maga baja a legnagyobb, még ha reálisan nézve nem is olyan nagy probléma.


Van akinek szerető szülők nem jutottak, de valakinek nincs lába... ki melyiket választaná?


Szóval visszatérve a kérdésedre az hogy valakinek nehéz élete van vagy volt nem feltétlenül látszik meg rajta. A megkeseredés szokott meglátszani vél vagy valós sérelmek miatt. Az az ember általában nem enged közel magához, vagy a hozzátartozóit gyilkolja meg a szavaival. Elég egy mondat ahhoz hogy földbe döngöld a másikat.

Van aki nagyon bizalmatlan. mindent magára vesz. mondasz valamit és belemagyaráz olyasmit hogy te ellene vagy, pedig ez nem is igaz. Ezért folyton tojáshéjon táncolsz hogy nehogy olyat mondj amit magára vehet.

Aztán van olyan is aki folyton megsértődik.

Van aki alkoholista lesz.

Stb...

2012. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!