Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Focistával/sportolóval házassá...

Focistával/sportolóval házasság. Működhet?

Figyelt kérdés

Tehát hiába jár jó anyagi helyzettel, de a sok edzés, távollét megéri?

Meg úgy veszem észre a focisták csajozósak, sok nő rajong értük stb. nem csábíthatóak el könnyen?


2012. okt. 27. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy pasit el lehet csábtani akkor azt akkor is elehet ha egy cég alkalmazottja,nem kell ahhoz hogy focista legyen....
2012. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Meglehet szokni egy idő után.Tök mindegy,hogy focista vagy esetleg mást sportol nem attól függ a megcsalás.

Akiben benne van az él a lehetőséggel,akinek meg nem ez az elsődleges szempont az úgyse csábul el.

Próbáld ki aztán majd meglátod.Nem egyszerű dolog de..mint mondtam működhet.

2012. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat még nem hallottam, hogy valaki azért hűtlen, mert focista.

A hűség vagy benne van a természetében, vagy nincs. Ha benne van, akkor lehet hollywoodi filmszár is, akkor sem csal meg.

Ha meg nincs benne, akkor lehet a kerepestarcsai karosszérialakatos is, mégis megcsal.

2012. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a jó anyagi helyzet a pozitív érv, akkor el kell, hogy keserítselek. Rájuk különösen igaz, hogy fentről lehet hirtelen nagyot esni.
2012. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányrajongók miatt vannak problémák. Nekem volt tornász barátom, mindennapjai középpontjában az állt, hogy kijusson az olimpiára. Ami szuper és tényleg nagyon felnéztem rá, de ez odáig vezetett, hogy hétvégente találka, főzzek neki, szexeljünk egyet, masszírozzam meg a vállát.


Ez 2 évig tartott, mert tényleg szerettem a srácot, de nem jutott előre a kapcsolatunk. Ő még azóta is élsportoló és nem a lányokkal van elfoglalva.


Én egy individuális lény vagyok, nem vagyok társfüggő, de azért jól esett volna, ha a kapcsolatban én is valahol feltűnök. Most olyannal vagyok, akivel kölcsönösen törődünk egymással és igen, gyakran ő kedveskedik, mikor látja, hogy rossz napom volt.


Ez persze egyáltalán nem általánosítás. De én abban a 2 évben bekerültem a sportoló barátai körébe és vagy azt tapasztaltam, hogy valaki nagyon elszánt és keres egy nőt, aki ellátja, vagy azt, hogy valaki csak kalandokat keres folyton.


Az anyagi helyzet miatt nem éri meg. eleve egy kapcsolat se erre épüljön. Én sosem kértem tőle semmit, pedig volt, mikor 1-1 versenyeredményért elég nagy jutalmat kapott. Örültem, ha kicsit együtt tudtunk lenni.

2012. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy visszagondolva a lányok miatt sem volt problémamentes a kapcsolat, de nem a ő részéről.

Hetente más és más csajok próbáltak vele kapcsolatba lépni, megszerezték a számát, rákattantak. Én néha néztem, hogy ez már megint ki, aki leveleket küldözget neki, de azt tudtam, hogy nem nézeget más felé.

Nem a megcsalásról van szó, csak sok liba tényleg tönkre tudja tenni a kapcsolatot azzal, ha rá van állva a barátodra, rólad meg ismeretlenül terjeszt minden marhaságot és történeteket kreál.

2012. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nagyobb kérdés hogy szereted-e. mert nem nagy érv a jó anyagi helyzet...
2012. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Működhet, elvégre nekik is van családjuk, mármint sok sportolónak van. De sportolófeleségnek szerintem születni kell. Ahogy a fenti 65%-os leírta, ez egy életforma, ahol aláredneled a kapcsolatot az ő sikereinek. Ha a nő ilyen típus, akkor működhet. Ha nem, akkor nem.
2012. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hivatásos sportoló barátom, 1,5 évig voltunk együtt, ráadásul 170 km-re laktunk egymástól. Én egyetemre jártam, dolgoztam, amikor tudtam, mentem hozzá és fordítva, ez átlag heti 2 max 3 napot jelentett, de ugye ekkor is edzésre (napi 2), meccsre mennie kellett.

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, de tudtam, hogy a csajok kb. állandóan a nyakán lógtak és ezt nem volt könnyű megemészteni, emiatt sosem veszekedtünk, de nem volt egy jó érzés, annak ellenére, hogy tudtam, hogy szeret, meggyőződésem, hogy a férfiaknak tetszik ez a fajta "rajongás".

Végül azért lett vége, mert azt éreztem, hogy ő már komolyabb kapcsolatot akar, lassan gyereket, nekem pedig még volt egy évem az egyetemből, amit mindenképp meg akartam csinálni, kicsit még élni akartam, ráadásul külföldre igazolt, így pedig tényleg nem tudtam volna összeegyeztetni a sulival.

Baráti körben egyébként a legtöbb srácnak komoly barátnője, felesége volt és működött is.

2012. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!