Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon idegesítő...

Mit tegyek, nagyon idegesítő már?!

Figyelt kérdés

A nővérem állandóan belém köt valamiért. Talán még azért is mert arrébb léptem 2 lépést és ahol én állok oda akart ő is állni... És egyből már ny*morék vagyok. Tegnap játszott ilyen 10-12 éveseknek való játékkal, és én csak megjegyeztem hogy 'uuristen milyen játékkal játszol' És egyből belém kötött hogy ' miért te nyomorék, olyan játékokkal játszol ami még ennél is gázabb' (teszem hozzá hogy nem is szoktam játszani) Aztán utána ott veszekedett velem, mert hogy neki legyen igaza, mikor nekem volt..:D Utána nekem jött és megtépett, és anyám már ott üvöltözött hogy fejezze be.. Utána meg már megint csak jártatta a száját és már nagyon ideges voltam és odavágtam egy üres 2l es flakont. Aztán én leszartam és megint nekem jött. Anyám szokása szerint őt védte mert ő a kicsi lánya..-.- Aztán még velem kiabált. Meg itt nyávog hogy mindig én ülök itt a gépnél, és őt meg nem is engedem ide.. 1. Nem is szol hogy ide szeretne ülni.. 2. A barátja állandóan itt van egész nap és vele foglalkozik. És annyira idegesítő, minden áldott nap ez megy, legalább egy nap 3* hallom a szájából hogy ny*morék, fogy*tékos vagyok, mikor semmi bajom nincs. Szerintem nem tudja a jelentését a szavaknak...

Csak régebben történ ilyenek kb. 2-3 éve.. És megint itt van...



2012. okt. 25. 15:08
 1/8 chrishu ***** válasza:
Mennyi idős most?
2012. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15
2012. okt. 25. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
adj neki egy akkora pofont hogy többet ne merjen szórakozni veled, és ne is mondjon rád ocsmány szavakat
2012. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MRC31 ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez a szüleid nevelése... ha ráhagyják, hogy nyomorékozzon akkor a felnőttekkel is gond van.
2012. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiába adnék neki... Meg nem is merek mert 2 évvel idősebb, nagyobb is meg így minden... Én 'félek' tőle ő ha pofánverném nagyobbat is adna nekem.. Meg azt hiszi hogy ő a valaki, megmodja hogy mit csináljak, hogy mikor. de én már nem mondhatom meg neki -.-
2012. okt. 26. 19:11
 6/8 anonim válasza:

Szerintem öntsd le tömény sósavval, majd húzd le a wc-n.

Ha a szüleid kérdezik, hogy hol van, csak annyit mondj nekik, hogy lehúzta magát a vécén.

2012. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

trollkodj vele . Mikor fürdik kapcsold le a villanyt, mondogasd neki, hogy kussoljon vagy baj lessz ezt mond el neki vagy 100x utána törd be az orrát, rendesen..


Biztos nem azzal fog foglalkozni, hogy visszaadja.. legalábbis akkor. Mellesleg, felnősz lassan, nagyobb leszel nála akkor mit fog csinálni? Felteszem fiú vagy.

2012. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztos sósavval fogom leönteni meg ilyenek..:D

lány vagyok

2012. okt. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!