Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz valakiből "magányos...

Miért lesz valakiből "magányos farkas"?

Figyelt kérdés

Ha minden adott lenne ahhoz, hogy emberszerető, társaságkedvelő legyen, de mégis mindig menekül a magányba, ez miért van?


Szép, fiatalos, kedves, okos, művelt, nagyon jó humora van. Szép nagy családban nőtt fel. Mindenki szereti, mindenki ismeri...mégis, csak egyedül érzi jól magát és alig várja, hogy kiürüljön körülötte a tér.


2012. okt. 25. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Valami nyomasztja a lelkét...csak nem tud róla hogy miaz.Eesetleg bűntudata van vagy nincs önbizalma.Vagy egyszerűen ilyen a természete..
2012. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Csalódott az emberekben.
2012. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Hasonló vagyok. Nem nyomaszt semmi, nincs semmi bajom, jobban szeretek a hobbijaimmal foglalkozni, mint emberekkel, ennyi. És nekem nem megy az, hogy néha ezt csinálom, néha meg azt, mert akkor nem tudok odafigyelni semmire. Vagy az egyik, vagy a másik, ennyi. Nem vagyunk egyformák, néhány embernek nem fontosak az emberi kapcsolatok. 21n
2012. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ez akár rólam is szólhatna. Rengeteg dolognak kellett az életemben történnie ahhoz, hogy 40 éves koromra ilyen lettem, regényt lehetne írni belőle..
2012. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Sokat csalódott,emberekben,férfiakban.nőkben..elzárja maga elől a világot hogy többé ne csalódjon...
2012. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Védekező pozíció...
2012. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, nem kell romantikus mesét gyártani a dolog köré a csalódásról meg az önbizalomhiányról. A kérdező leírta a megoldást: egyedül érzi jól magát. Ennyi.


Miért nem szereti valaki a spenótot, mikor az egész családja szereti? Azért, mert ő nem a családja, hanem saját maga. Nem kell mindenkinek szeretni a spenótot, és nem kell mindenkinek emberszeretőnek lenni.


És még egy dolog: aki IGAZÁN szereti őt, az elfogadja ilyennek. Aki szerint minden adott ahhoz, hogy más legyen, mint aki, az a benne rejlő LEHETŐSÉGET szereti, nem őt magát.

2012. okt. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy bármi bajom lenne, de nekem 3 ember már tömeg, a tömeget meg utálom. Egy, esetleg két emberrel jól el vagyok, napokig el dumálunk. Mondjuk egy nyaralás nekem rémálom a sok embertől. Horgászni is csak hétköznap, lehetőleg 100 méteren belül ne legyen senki. Meló helyen, több száz kollégából 10-15 nevét tudom és 2-3 akivel beszélgetek is.
2012. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy kiegyensúlyozott, szerető légkörben nőtt fel, akkor gyanítom, hogy azért magányos típus, mert egyszerűen ilyen. Szeret egyedül lenni.
2012. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti a sűrű társasági életet. Aki munkahelyén keményen hajt, folyton emberek közt van, társasági eseményekre is munkahelye miatt kell állandóan járnia, az egy idő után hétvégén nyugalmat akar, amibe max. a feleség, gyerekek férnek bele, de néha pár órára még ők sem.


Magyarországon is újra terjedő szokás túlhajszolt menedzsereknél a rekreációra az, hogy pár hétre elmennek szerzetesrendhez lelki gyakorlatra, ahol gyakorlatilag szerzetesként élnek. Sokszor akik elmennek nem is vallásosak, de csak itt biztosított számukra az a tökélete s nyugalom, ami a feltöltődéshez kell.


Mellette máskor meg lehet, hogy habzsolják az életet (nők, sportok, és mindenféle egyéb szórakozás)

2012. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!