Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Ezt így...

Mit mondjak neki? Ezt így olyan furának érzem.

Figyelt kérdés

Szóval egy barátnőm unokatestvéréről van szó (22 éves), akivel jóban vagyunk, de mivel annyit nem találkozunk, nincs köztünk barátság. Mármint ne értsetek félre nagyon jófej srác, meg bírom de más társaságban mozgunk stb. ezért nem alakult ki köztünk szorosabb dolog a köszönés-mosolygás párosnál :D

És van valami amiben segíteni fog nekem. Nem ez a végzettsége, viszont irtó ügyes benne. Az alapanyagokat én szerzem be, magáért a munkáért akartam neki fizetni. Mikor írtam neki (külföldön van, csak egy hét múlva jön haza, ezért nem személyesen beszéltünk) azt mondta, hogy nem fogad el pénzt, neki ez nem nagy dolog, szívesen megcsinálja, és ne sértsem már meg azzal, hogy fizetni akarok. Viszont így nagyon úgy érzem, hogy esetleg kihasználom, mert mégiscsak segít nekem, rászán egy fél napot... Valahogyan csak honorálnom kéne, nem?


2012. okt. 23. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha pénzt nem fogad el,főzzél valamit úgy is ott lesz félnapig.
2012. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy sörre/pizzára/kólára, beszélgettek egyet dolgotok végeztével és kész. Ennél nem kell nagyobb honorárium - én sem fogadnék el többet, ha egyébként ingyen vállalnám el, baráti alapon. Sőt, rosszul érezném magam, hogy annak ellenére, hogy szóltam, hogy nem kérek semmit, mégis kapnék valamit. Az viszont jól esne, ha beszélgetnénk egy órát egy kávé mellett, amikor kész a meló(?).
2012. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, valahogy illik..Barátnődnél érdeklődj, minek örülne a srác..

Gond ez a honorálás dolog..ingyen nem várhatjuk..Pénzt adni,néha ciki. És mennyit ??

Mikor megkaptam a számítógépet, berendezkedtem..Egy embertől szégyelltem mindig segítséget kérni.

(nehogy hülyének nézzenek) Ha a szomszéd srác ugrott át segíteni (5 perc), neki csoki. Ha az apja, neki sör..elvitelre.

Valami hála ajándékot nézz neki..

2012. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzz neki ebédet, mellé valami süti, sör, bor, kávé, üdítő.
2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is a főzés tökéletes. akkor látja, hogy te is teszel neki valamit. te is adsz neki az idődből. kérdezd meg mi a kedvenc kajája és megcsinálod neki.


vagy feküdj le vele :D

2012. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy hálaszexnek biztosan örülne.
2012. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Akkor valószínűleg főzök/sütök valamit, meg veszek sört és üdítőt :D


És amikor itt lesz, akkor én legyek ott abban a helységben? Mármint fogalmam sincs miről beszélgessünk, meg lehet zavarnám... vagy tegyek be egy magnót, hogy hallgathasson rádiót? Vagy kérdezzem meg mik a kedvenc számai, és csináljak egy lejátszási listát laptopon? Vagy mit csináljak? :D

2012. okt. 23. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem majd adja magát a szitu:) bemegy...megbeszélitek mint és hogy megy majd, megkérdezed, hogy zavarod-e, szeretne-e egyedül maradni, mig dolgozik stb:) ez szimpla kommunikáció...nem lesz gond nyugi:)
2012. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát de hogyha zavarnám sem hiszem, hogy mondaná...


Jól van, tudom, hogy egy életképtelen idióta vagyok, és nem ilyeneken kéne problémázzak, de akkor is :D

2012. okt. 24. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi probléma? Talán, kezdődő szerelem részedről, amit még fel sem ismertél?:))))))))
2012. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!