Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért lázadok, mert kisebb...

Azért lázadok, mert kisebb koromban szogorúak voltak velem itthon?

Figyelt kérdés
Szóval gyerekkoromban semmit nem volt szabad, egy kislányos körömfestéstől kezdve később, a kései tinikorban való borotváláson át, azt sem volt szabad, hogy a szomszéd kisfiútól elfogadjak egy ragasztós sötétben világító csillagot. Egyszer, ne nevessetek ki, de az egyik pasiismerősöm meglátta a borotválatlan hónaljamat, már 15-16 múltam.. tesóm mondta, hogy a pasi hitetlenkedő szemmel bámulta hol az egyik oldalt, hol a másikat. Akkora égést.. ez rövidujjú felsőben is látszik.. meg még csomó dologgal voltak szigorítások, pedig nem voltam az a bulira vágyó típus, inkább álmodozó. Most, hogy 20 felett vagyok, előjött bennem valamniféle lázadás, ami eddig nem volt. Egyébként amolyan iránytó jellem vagyok egy kicsit, de ez vissza lett szorítva éveken át, most kirobbant. Most lett piercingem, most vagyok elégedetlen igazán a külsőmmel is, és teljes gőzzel teszek azért, hogy elérjem a tökéletességet. Miközben igyekszem szép lenni, ezt meg is töröm azzal, hogy piercingeket aggatok magamra. A tiltásokat, az irányítást nem szeretem, a konfliktusokat kerülöm, nem bírom, ha valaki kiabál velem, akkor otthagyom. Ez így nem lesz jó, ha lesz valakim, mert nem tanultam meg kezelni sok élethelyzetet. A szigorítás miatt lettem ilyen most? Mert ezt az oldalamat sose láttam még ilyen forméban, mint most van. A tanulásban is eláég szigorúak voltak velem, bár igaz, nem kellett sose magolnom, elég könnyen tanultam, de ha véletlen becsúszott egy kicsit rosszabb jegy, akkor balhé volt, bíztatás helyett, hogy majd máskor jobban sikerül.
2012. okt. 22. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ma 16:03


lehet hogy az, de ha 1 életünk van és nincs isten, akkor kettőtök közül ő fog mindent megkapva, nem nélkülözve élni,látni az egész világot, neked pedig marad maximum a tiszta lélek, amivel nem sokra mész a föld alatt...

2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy egyedül, egy csomó gyerek átmegy, átment azokon a dolgokon, amiket leírtál, az oka egyszerű: egy generáció különbség van köztünk és szüleink között. Nekem sem engedték a borotválást, mert hát anyám meg a vele egykorúak (és a tőle idősebbek) szerint felesleges, hülyeség, és különben sem voltam szőrős. A körömfestés szerintük nem higienikus, a vágyott plusz füllyukasztás túl qvás stb. stb. De nekem ezek nem okoztak problémát, betöltöttem a tizennyolcat, és azt csinálok amit akarok... Amiket leírtál, szerintem nem lázadsz, hanem a stílusodat keresed. Azt mág nem tudod, mit akarsz, csak abban lehetsz biztos, hogy mit NEM.
2012. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!