Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a szüleimnek? Én...

Igaza van a szüleimnek? Én vagyok a dilis?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt érettségiztem, felvételiztem egyetemre, felvettek, de egy olyan szakra amiről kiderült, hogy TELJESEN más, mint ahogy azt elképzeltem, egyáltalán nem nekem való. Feldobtam otthon az ötletet anno, hogy kiiratkozom és elmegyek dolgozni és jövőre újra felvitelizek. Kicsaptam a biztosítékot odahaza, olyannyira hogy meg kellett szöknöm. Külföldre mentem babysitterkedni. Nagyon rossz volt, pár hónap után hazajöttem. Aztán munkát kerestem itt Mo-on. Találtam is, 8 hónapja dolgozom ezen a munkahelyen, nagyon szeretem és nem is keresek rosszul. Újra felvételiztem ahogy ígértem (levelezőre), be is kerültem, de most ott tartok, hogy a sok munka mellett nem tudok tanulni. Passzíváltattam magam, erre ismét kicsaptam otthon a biztosítékot. Részben a sok munka miatt, részben pedig amiatt hogy nagyon pocsékul érzem magam: hiába keresek jól, hiába gyűjöttem össze már egy elég nagy összeget (több millió forint) a szüleim nem engedik valóra váltani az álmaim : egy középkategóriás használt autót szeretnék és egy plasztikai műtétet. Egy hatalmas űr van a lelkemben ezek miatt és úgy érzem belebolondulok, ha nem sikerül őket teljesítenem.
2012. okt. 21. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lelkedben van a hatalmas űr, hanem az agyad helyén.
2012. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd meg a szüleidnek, hogy a lelkedben lévő pusztító felszínességen már az egyetem sem javítana, szóval inkább veszel autót, meg új csöcsöt.
2012. okt. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

Mégis mi a franc közötök van hozzá hogy honnan van a kérdezőnek pénze???


Mennyi itt az irigy ember, Magyarország legalja...


Kérdező!

Te már tettél fel több kérdést is itt, ugye?

Felnőtt ember vagy, vannak vágyaid és elérted hogy meg is valósítsd! Mégis mire vársz? Szabad ember vagy, senkinek nem tartozol magyarázattal, büszkén vedd meg az autót és jelentkezz be a plasztikai sebészhez! Egy percig se gondolkodj! A sok hülyére meg ne hallgass.

2012. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hülyék meg irigyek lennénk csak azért mert megkérdeztük, hogy a kérdezőnek milyen munkája van, amiből milliókat lehet félre tenni 8 hónap alatt. Kikérem magamnak ezt a minősítést kedves előző!
2012. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tényleg sok pénzed van, menj külön, gondolom megint sikerül ennyit összeszedni és akkor már nem tudnak beleszólni semmibe. Szerintem ez lenne az ésszerű, de ahogy érzed!
2012. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!