Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem szokott az anyukám...

Csak engem szokott az anyukám a hülye, barom és idióta jelzőkkel illetni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl gyakori becenév az tuti. :-S

Miért csinálja ezt?

2012. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem,a szomszédunk is a 3 kicsi lányát(2-7évig),majd ha már nagyok lesznek,ők is fel fogják tenni ezt a kérdést..

Neked kitartást,sajna vannak ilyen nők...:S Ne foglalkozz vele,tudom,nehéz,de nem hiszem,h a Te hibád,neki ez a szava járása gondolom..Apukáddal nem tudsz beszélni,h neked ez nagyon fáj,és próbáljon hatni rá?

2012. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tudom milyen rossz érzés,engem anyám k.rvától kezdve mindennek elmond,ha rájön az 5 perc,volt olyan hogy leköpött,én lelkileg nem bírom de próbálok erős maradni,kitartás
2012. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta,hogy nem az ő lánya vagyok,meg hogy ha nem hasonlítanék ennyire apámra,simán letagadna.Meg hogy mi a francnak születtem meg.Hát anyádér B+XD
2012. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem okol, amiért megszülettem, és neki itt kellett maradnia.
2012. okt. 21. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is illetett, most maga alá csinál és egy idegen törli a fenekét és a kutya se néz rá. De mikor "ép" volt is szenvedett, rájött, nem is volt olyan nagy gond, hogy ott voltam...de így járt.
2012. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen, én mondanám neki, hogy akkor lehet, hogy rád ütöttem.

Egyébként sok szülő kulturálatlan és gyereknevelési gondokkal küzdenek!

Nem tudom hány éves vagy, de ameddig nem nagykorú, nem tudsz mit tenni, aztán költözz el!

És a tanulság: a te gyereked másképp fog felnőni, mert amit a szülőkben kifogásolunk, azt jó esetben a sajátunknak megadjuk.

Kivéve ugye, ha nem a látott példa alapján neveljük a gyerekünket.

Törekedj az elsőre!

Kitartást!

2012. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van rokonod vagy más megbízható felnőtt, aki fogadna Téged, és akihez Te is szívesen kerülnél? Ha van, aki vállalná ezt, és ezenkívül ezeket a panaszokat szép tárgyilagosan mind el tudod mondani akár idegenek előtt is, akkor már 16 évesen is összejöhet az, hogy más rokonodhoz kerülj. 16 éves gyerek a gyámhatóság engedélyével elhagyhatja a szülői házat, ha ez valóban az érdekét szolgálja (a szülő ezt nem akadályozhatja meg, persze őt is meghallgatják, de a gyereket is).


[link]


Persze ha mamád kifejezetten veszélyeztet is Téged a szóbeli bántalmazásokkal, akkor még csak 16 évesnek sem kell lenned.


Persze lehet, hogy van más megoldás is ezeken kívül.


Ha valakivel névtelenül át akarod ezt beszélni,


[link]


egyelőre erről tudom, hogy bármikor ingyen hívható, és névtelen, be sem kell mutatkozni.

2012. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!