Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni fürdés...

Hogy lehet kibírni fürdés nélkül? Normális az, aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés ihlette a kérdésem. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Nálam kiverte a biztosítékot.

2012. okt. 21. 00:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9 Hát ez az.Tegnap írhattam volna neki,bár nem hiszem,hogy sokra mentem volna vele.És a legszomorúbb az,hogy a gyerekekre is ráerőlteti ezt az igénytelenséget.Remélem,hogy kamu,bár szerintem nem volt az,ez a nő,vagy ff tényleg ilyen hülye.
2012. okt. 21. 12:40
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Én írtam ki a kérdést én nem értem a támadásokat és azt se miért törölték a kérdést.ez a hely pont arra való hogy itt megvitassuk ezt. Én se a szomszédnak mondom
2012. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Atyaég...Én mindennap fürdök, nem is bírnám ki fürdés nélkül.
2012. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én meg nem fürdök és hajat se fogok mosni innentől
2012. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12 Beteg állat.
2012. okt. 21. 20:11
 16/16 anonim ***** válasza:
És miért kérdező? Mert csak havonta fürdök akkor is csak vizzel? Ez a sok utalkozo velem fürdik a szechenyi fürdőben érdekes akkor nem utalkoznak csak csorgatjak a nyaluk vagy ha nők nézik mikyen jo az alakom
2012. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!