Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni fürdés...

Hogy lehet kibírni fürdés nélkül? Normális az, aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés ihlette a kérdésem. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Nálam kiverte a biztosítékot.

2012. okt. 21. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Kamu, ember. Ne legyél buta.
2012. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem is hinnéd mennyire jó a bőrnek ha nem fürdesz. És havonta 1x lufasziavccsal leradírozod az elhalt hámsejteket. Nekem bejött ez az életmód.senki nem veszi észre,csak azt ha nem borotválom a hónaljam azt szóvá teszik de miért kellene borotvalni?
2012. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg elhitted? Hehe. Belőled élnek a reklámozók.
2012. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kamu.
2012. okt. 21. 00:47
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem csoda, hogy a bonsai cicákat és a kínai bébilevest is elhiszi a sok ostoba :(
2012. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen, ahogy az előbb így utánanéztem, nem is kevés. A bőr valóban öntisztul, de nem ebben a koszos levegőjű városi környezetben, hanem még valamikor amikor csak zöld mezőkön lézengett az ősemberke. Ezeknek az embereknek abban igazat adok, hogy a sok bolti kence inkább árt a bőrnek, ezeket már én sem használom, mégis tusolok minden nap és rendszeresen mosom a hajam. Sokkal szebb így a hajam és nem szárad ki pl. a bőröm, de hogy ne is tisztálkodjak! Ne már!! Nem lenne pofám emberek közé menni!!
2012. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Reméljük, hogy kamu...ha nem akk agyilag beteg ember.

Tudod nagy az Isten állatkertje... és sajnos alacsony a keritése.

2012. okt. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom melyik kérdés ez. ha a tegnap esti h havi 1x fürdik meg a véres likát nem mossa... Nem szeretnék találkozni vele.

ha nem akarja az ember h száradjon a bőre,akkor mosakodjon csupán vízzel,és 'ott" lent szappannal..

Én mindennap fürdök ( na jó van olyan h lusta vagyok és 2 naponta ) hajat heti 1x mosok mert hosszú hajam van.. közelébe se mennék az ilyen embernek... hiába vesz fel tiszta ruhát,a kosz rajtuk van. ha meg spórolni akarnak (amit állítólag nem azért,nem mert szárad a bőre)...... inkább spóroljon a tv-n vagy mittom én. FÚÚÚJ!

2012. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zsizsik666 ***** válasza:
Nemtudom, jó kifogás. Vannak természetes szappanok, meg természetes testápolók (egészséges még: fürdősó +természetes gyógynövényes illóolajok), akkor vegyen olyat, nem káros a bőrre. Ez lustaság és igénytelenség, csak rákeni, hogy azért nem fürdik: "merthogy szárad a bőre" "nem egészséges". Én nem hiszem, hogy olyan komfortos lenne fürdetlenül, büdös testhajlatokkal, ugyanis azért izzad az ember, az izzadságban só is van, csípi a bőrt, le kell mosni.
2012. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy kamu, nem azt mondta, hogy találkozott egy űrlénnyel, hanem hogy nem fürdik, ilyen emberek pedig sajna léteznek.


Organikus szappan, az kell, de valószínűleg tömi magába az egészségtelen kajákat.

2012. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!