Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitehet a saját apám a házából...

Kitehet a saját apám a házából, ahova születésem óta be vagyok jelentve?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 20:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10 plusz rezsiert van is albi itt a falunkba,siman megelhetnek valoban 100bol,de te vagy nem vagy nő v szülő,mert aki ilyen kijelentest tesz,annak nincs szive!En idegenre,biztos h nem hagynam,akk inkabb vertizzadok!

zarojelbe m.jegyzem,egy kis 2000fos faluba lakok,itt nincs mden hazba babysitter,a legkozelebbi normalis varos 25km-re van!

2012. okt. 17. 09:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne puffogj már a válaszolókra! A kérdésed annyi volt, hogy kitehet-e apád a családi házból, annak ellenére, hogy oda születtél. A válasz erre az lehet, hogy igen, kitehet. Általában a szülő akkor teheti ki a nagykorú gyermekét /18. betöltött év/, ha nincs egyetértés közöttük, a szülőt idegesíti a gyermeke viselkedése, életmódja. Ennyi. Tehát akik azt írták, hogy kitehet, igazságnak megfelelően írtak véleményt. A többi nem volt része a kérdésednek.
2012. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Es tesommal ugyan ezt csinalja,csak o epp kulon lakik,o a hust hozza neki-nekunk ingyen,eleg sokat,de ha visz oda az unokaknak akar 1 kilo kenyeret annak az araert is tartja a kezet!

2,5 eve vett egy kocsit,amire en adtam neki a penzt,amit a papank hazabol orokoltunk,nem 10 meg 100ezer ft-os auto...

Sztem nem bennunk van a hiba,nem mi vagyunk a penzehesek...

2012. okt. 17. 09:51
 14/22 A kérdező kommentje:
en nem puffogok,csak volt aki tamadt,meg itelkezett,mert nem tudta a kerdesem okat,igy leirtam nekik a hatter tortenetet!
2012. okt. 17. 09:53
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Más az igazság és más a jog.
2012. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz,tegyen is ki!Majd m.latjuk mire megy nelkulem!:-)
2012. okt. 17. 10:00
 17/22 anonim ***** válasza:
Költözz a közelbe albérletbe és édesanyád 5 perc alatt ott van, ha vigyázni kell a gyerekekre.
2012. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem bízod idegenre? Óvodába sem fog járni meg iskolába sem? Én speciel rábíztam a kétévesemet a szomszédra, egy idő után nem lesz idegen, többet látja, mint a saját nagyanyját, aki nem akar vigyázni rá.
2012. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Költözzetek el, anyukád pedig mikkor vigyáz a gyerekekre nálatok alszik.
2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Talaltam alberletet a szomszed utcaba,november elejen koltozheto...csak epp a draga jo edes apa,mar a gyerekek jatekait is kiszorta!!

az ovi megint mas,jarnak is oda

de egy idegent engedjek be ejjelre a "hazamba"??

2012. okt. 17. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!