Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartozom ebbe a családba,...

Nem tartozom ebbe a családba, nem érzem jól magam. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Anyám magyar, apám brazil de elváltak miután megszülettem, azóta apámat nem láttam. Anyámnak van már másik férje aki magyar és van egy tesóm is. Ők mind fehérek ezért másnak érzem magam és ez így nem jó, tudom hogy nem ide tartozom és máshol lenne a helyem. Nem piszkáltak ezért soha és én sem mondtam de szerintem tudják. Kerülöm őket, nem akarok velük semmit csinálni mert olyan mintha örökbe fogadtak volna vagy nem tudom, jól érzik magukat és úgy néznek ki mint egy család. Ha betöltöm a 18-at el akarok menni innen de nem tudom hová és lehet hogy nem is fog sikerülni. Mit csináljak? Lehet hogy nektek nem látszik olyan nagy problémának de nekem az. Nem tudok velük semmiről sem beszélni, ami őket érdekli az engem nem és ez fordítva is így van. Olyan mintha csak eltartanának.

17/F


2012. okt. 16. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Különleges vagy, más mint a legtöbb ember. Biztos van kiemelkedően jó tulajdonságod is. Használd ki!
2012. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is valahogy így vagyok vele. Mondjuk nálunk mindenki fehérbőrű a családban, de még is úgy érzem, nem is tartozom ide. Bár a mi "családunk"nál ez nem is olyan meglepő, amikor a szüleim egymást is gyűlölik, és ezt ki is mondják, naponta csak annyit beszélünk, hogy megkérdezik, milyen jegyet kaptam vagy amikor valami miatt leugatnak, van két nővérem, akik közül az egyik már elköltözött és családja van, a másik nővérem meg itt lakik és tőle se hallok mást, csak azt, hogy hogy utál minket, amint hazajön, bezárkózik a szobájába és senkivel nem beszél, és én is így teszek iskola után. Szóval tök olyan nálunk, mintha egy rakás idegen, akik nem bírják egymást, kényszerből laknának együtt. Úgyhogy valamennyire át tudom érezni a problémádat, de addig is kitartás, amint tudsz, költözz el, én is ezt fogom tenni, ha idősebb leszek.

14l

2012. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az életed?
2021. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!