Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, ha így folytatom,...

Úgy érzem, ha így folytatom, összeomlik minden. Mi lehet még megoldás, mi segíthetne a később felsoroltakon kívül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 23 éves lány vagyok. Nem is tudom, hol kezdjem, nagyon sok dolog kavarog bennem az utóbbi időben.Magányosnak érzem magam ebben a világban. A családomra nem számíthatok, nincsenek is rokonaim, akikkel szívesen beszélnék anyukámon kívül. Nagyon szeretem, bár inkább a "szeressük egymást távolról, mint utáljuk közelről" mondás jellemző a kapcsolatunkra. A barátok jöttek-mentek, valahogy mindenkivel megromlott a kapcsolat, vagy csak felnőttünk, és megváltoztunk. Akikkel szorosabb a viszonyom, azok messze laknak tőlem. A legjobb barátnőmmel pár hónapja összevesztem, akivel mindent meg lehetett beszélni, mindig számíthattunk egymásra. Ő volt a másik felem, és nagyon elveszett vagyok nélküle. Együtt élek a barátommal, nagyon szeretem, itt nincs is semmi gond. Valami nagyon nem okés, ezt régóta érzem már. Pedig tanulok egyetemen, szeretem is, de olyan haszontalannak érzem magam, hülyének, és nélkülözhetőnek. Folyamatosan csökken az önbizalmam, híztam is az elmúlt 1-1.5 évben 10 kilót :( Nem is kéne leadnom, mert borzasztó vékony voltam, rám is fért, csak nem tudok azonosulni az "új" külsőmmel. Valahogy nem találom önmagam, pedig ha felsorolom, hogy miért szeretek élni, miért jó nekem, akkor elégedett vagyok összességében az életemmel, mégis rosszul érzem magam a bőrömben. Van, hogy napokig sírni tudnék, annyira boldogtalannak érzem magam. Folyamatosan álmos, levert vagyok. Tudom, új dolgokat kéne csinálnom, kizökkenni az önsajnáltatásból. Értékelni a meglévő dolgokat, sportolni, ismerkedni, feltöltődni új, pozitív élményekkel. Tudom, ez most olyan, mint egy tizenéves kamasz hisztis kirohanása, aki gyűlöli magát, és a világot. Nem is értem, mert amúgy értelmes, és korához képest érett gondolkodású nőnek tartottam magam eddig, de most komolyan kezdek megijedni magamtól.Van valami tippetek, vagy tapasztaltatok már hasonlót? Mit tettetek, hogy jól érezzétek magatokat a bőrötökben? Köszönöm szépen a válaszokat, segítséget!
2012. okt. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Sajnalom a pasidat, mert ez valahol az o csodje is. Remelem rendbe jottok.
2012. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy depressziós vagy. Keress fel egy orvost.
2012. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Perspektívahiány.


Vannak céljaid? Ezek segítenének kimászni ebből a gödörből. Karrier, gyerek, hobbi, bármi, amiben alkotni tudsz és a személyiségedhez közel áll.

2012. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez az evolucio. A selejtes termek onmagat elpusztitja.
2012. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre. Komolyan. Lehet, hogy egyszerű vashiány, én akkor éreztem így magam.
2012. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!