Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportrajongók párjai! Nálatok...

Sportrajongók párjai! Nálatok is minden ehhez van igazítva?

Figyelt kérdés
Meccs a tévében, pályán, forma 1, kinek mi, ettől függ, hogy rendezhetünk-e otthon bulit, megyünk-e vendégségbe, és minden programot úgy kell szervezni, hogy ne ütközzön? Ha igen, hogy bírjátok? Mert én egyre nehezebben.
2012. okt. 12. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
rajongó??újságíró-riporter más városba, akár ország másik felébe, való járkálással ...
2012. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, azért szerintem nem csak saját magát kéne a párodnak figyelembe vennie, hanem a te igényeidet is. Beszélj vele, mert ez hosszú távon ki fog készíteni.
2012. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha Forma 1 van, nem érdekel semmi.

Gólyatábort, kirándulást simán kihagytam miatta. Anyut nem zavarta, mert ő is szereti.


De nekem is ettől függ. Most nem mindegy? Van, aki otthon maradna, és inkább olvasna, vagy zenét hallgatna, és attól függően szervez programot. A legkönnyebb dolog pár órával kitolni.

25/L

2012. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De amúgy én is szívesen nézek vele meccset, vagy ha haverokkal akarja, akkor nélküle.

F1 nekem nem jön be meg verekedések, de többi sport igen, szivesen nézem.


sokkal rosszabb, ha a pasidnak két foglakozása van.

2012. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi megoldottuk. Focimániás, 2 TV van, az egyiken foci, másikon Született Feleségek. Mikor nincs meccs, akkor csak én létezem, ezzel kárpótol a számomra "elvesztegetett" pár óráért. Ő maga is jár focizni, de csak hobbi és edzés számára, nem várja el, hogy nézzem közben. Tiszteletben tartjuk egymást, azt, hogy én utálom, és azt, hogy ő imádja. Senki nem húzza a száját a másikra. Mondjuk ennyire nem fanatikus, hogy kihagyjon miatta programokat, de előfordul, hogy megjegyzi, hogy "este 8-ra jó lenne haza érni édes, mert kezdődik a meccs...". Ilyenkor megpróbálom úgy igazítani a dolgot, és legtöbbször sikerül is. Ha mégsem, akkor sincs ajtócsapkodás. Kompromisszumot kell kötni, csak úgy lehet ezt átvészelni. Egy ilyen miatt nem érdemes veszni hagyni a kapcsolatot.
2012. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mit nevezünk hosszútávnak?

25 éve élünk együtt, szerintem elég türelmes vagyok. :-)

Sok közös program maradt el, legtöbbször az utolsó nap szólt, hogy mégsem megyünk pl az állatkertbe, mert ő meccset néz.

A kompromisszum pár ilyen alkalom után megszületett: ő akkor is meccset néz, ha fene fenét eszik is..., én pedig igyekeztem elvinni a gyerekeket magam, vagy barátnőmmel, vagy szüleimmel. De az nem családi program, ha apa otthon kuksol.

Maximálisan önzőnek tartom ezt a hozzáállást, születésnapot, bármit úgy kell rendezni, vagy köszönteni menni, hogy a meccsekkel ne ütközzön (ismétlem, nem sportoló, csak néző). Mintha egyedül az ő hobbija lenne a világon. Persze, ha neki kell valami, mindenkinek mindent abba kell hagynia, és ugrania.


Amiért ma jobban zavar, az az, hogy maholnap ketten maradunk a lakásban. Úgy érzem, tovább nem fogom bírni, a gyerekek kirepülnek, nekem nem lesz kihez szólnom, kivel szórakozni menni.

2012. okt. 13. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, akkor erre fel kell készülnöd. Keress barátokat, akikkel tudsz programot csinálni, aztán a férjeddel meg ne törődj. Ha marad valami kapcsolatotokból jó, ha nem, úgyis jó. Én ismerek olyan házaspárt, akik mindent külön csinálnak. A feleség megy a gyerekkel meg barátokkal síelni, Balatonra stb... a férje meg nem tudom mit csinál (talán akár nőzik.. bár már öreg úgyhogy nem hiszem) ettől eltekintve jó a kapcsolatuk, már amennyire. A feleség viszont mondta nekem, hogy ne akarjak együtt élni olyannal akinek ennyire más az érdeklődési köre, úgyhogy felteszem ők is leginkább egymás mellett élnek. de akkor meg felvetődik a kérdés, hogy ez mire jó... Szóval gondolkozz ezen.
2012. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, megfogalmaztad helyettem, nem akarok csak egymás mellett élést...

Ettől rettegek.

2012. okt. 13. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt megismerkedtünk,páromnak heti 4-5 este edzőterem,előtte-utána és többi nap foci/amerikai foci/kosárlabda/rally és franc se tudja milyen sportok bámulása a tv-ben.

Én maximum F1-et nézek meg,de azon is inkább elalszom.

Én választsá elé állítottam,nem igazodom semmilyen tv adáshoz,és komoly kapcsolatot se kezdtem volna olyannal akinek minimum 4 estéje foglalt.

Ő döntött.Vb,Eb döntőt megnézi,olimpiából is 1-1-et ami nagyon érdekli,vagy letölti és megnézi máskor utólag,edzés heti 1 délután (4ig dolgozik,6 után itthon van).

Első fél évben veszekedtünk ezen együtt lakva sokat,azóta majd 10 év telt el,és már rég nincs vita,programok vannak,este összebujás miután játszottunk és lefektettük a gyereket.

Én örülök hogy anno erőszakosabb voltam.

2012. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólónak van igaza. A "komoly" kapcsolatokat eleve úgy kell tervezni, és élni, hogy akár ilyen téren is stimmeljenek a párok. Kicsit elkéstél a félelmeddel Kérdező... Az embernek nem 25 év után kell elkezdeni "megnevelnie" azt, akivel szeretné az egész életét leélni.
2012. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!