Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a nővérem...

Mit csináljak ha a nővérem szájpiercinget csinált magának és nem mondhatom el az anyukámnak?

Figyelt kérdés
a nővérem 17 éves és 4 év van közöttünk. Csinált magának szájpiercinget és megkért, hogy anyunak ne mondjam el mert nem engettemeg. Anyut megkérdeztem, hogy mit szólna ha a nővérem titokban csináltatott volna szájpiercinget. Anyu azt mondta hogy nagyon mérges lenne. és nem tudom , hogy elmondjam anyunak vagy ne , mert a nővéremmel elég sokat szoktunk veszekedni és csúnyán, de a nővérem is anyuval, és én is sokat szoktam anyával, szóval nem mindig túl jó a kapcsolat a családban.
2012. okt. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mondhatod el, akkor ne mondd el.
2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el. Ez az ő dolguk. Nyilván elöbb utóbb kiderül. Gondolom csak szoktak találkozni. Akkor majd ők lemeccselik.
2012. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarul, elmondod muternak, Ő leszedi tesód fejét, tesód pedig rögtön hozzád fog menni csikágót rendezni hogy minek árulkodtál

Oda-vissza játszós, én nem szólnék bele a helyedben, márcsak azért se mert szeretem az ékszereket :D

20/F

2012. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már megcsinálta akkor mindegy. Anyud ha nem vak, észre kell hogy vegye Ha meg nem lehet észrevenni, akkor meg nem is kéne, hogy leszidják, mert akkor az iskolában sem veszik észre a tanárok sem, ha meg nagyobb lesz majd megunja és kiveszi.
2012. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!