Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek ennyire...

Hogyan ne legyek ennyire ragaszkodó?

Figyelt kérdés
minden rokonomhoz nagyon ragaszkodok, meg akit nagyon szeretek! mit csináljak h ne legyen ennyire fájó, pl egy nagy távolságra való költözés esetén? ha csak rá gondolok h nem látom őket sokáig akk rögtön sirok! :( mit csináljak h legyen ilyen nehéz? :(
2012. okt. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel idősebb leszel, kicsit tompilni fog ez. Ha lesz nagy szerelem az életedben, az kicsit csökkenti a családtadok részarányát az érzelmi életedben. Hát még, ha majd gyereked is lesz egyszer!
2012. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az jó, hogy ilyen rokonaid vannak, akiket szeretsz.
2012. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen megyek el itthonról, de még nem sírtam e végett. Hány éves vagy? Nem szégyen!
2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21 éves vok, és nagyon jo a kapcsolatunk, és nagy szerelem már van, de a család akk se kapott kisebb szerepet az életemben, sőt!

am köszi a válaszokat!:)

2012. okt. 4. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok,ez nem fog változni.
2012. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az nem jó hír,de köszi a választ!:)
2012. okt. 5. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolgod van, hogy ilyen szeretetteljes viszonyod van a rokonaiddal. :) Sok családban csak élnek egymás mellett és a rokoni látogatások is csak kényszerű pofavizitek.


Úgy néz ki, hogy alapvetően mindig ilyen ragaszkodó maradsz. Egy-két szomorúbb elválás vagy haláleset (ilyesmi mindig van egy családban, pláne ha nem csak a szűk családot nézzük) talán megkeményít egy kicsit.

2012. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) és remélem !
2012. okt. 6. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!