Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Hazaspar, 2 eve egyutt. "Sajnos" mindketten dohanyosok. A ferj uj munkat talal de messze. Az asszony otthagyja az o munkahelyet, elkoltoznek mivel a ferj azt igerte nehany honapig ellesznek amig az asszony munkat keres. A ferj kitalalta, hogy leszokik a dohanyzasrol. az asszony meg nem all keszen leszokni de ennek ellenere a ferj mar nem vesz cigarettat a felesegenek sem. az asszony meg nem keres szoval "ragja a kefet"...
2012. okt. 1. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez sz@r ügy. kb egyiknek sincs igaza.
2012. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon nehéz leszokni a dohányzásról, mert hát ugye ez is egy függőség, de gondolj úgy a dologra hogy ezzel hogy nem tudsz rágyújtani csak jót tesz veled mert nem okozol több kárt a szervezetednek.Nehéz lesz az biztos de legalább egészségesebb leszel. Az pedig hogy kinek van igaza azt nehéz eldönteni. Olyan szinten neki hogy ő dolgozik meg a pénzért, a másik részről pedig ott volt az ígéret hogy jól kijöttök míg nem talál munkát.. nem lehet ebben igazságot tenni
2012. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzom, így nem tudom milyen az, ha nincs cigi, de azt gondolom, hogy annak aki "nem kész rá", hogy leszokjon, azaz nem akar, a legjobb leszokási módszer, ha pár hétig nincs mit szívnia. Pár hét alatt kiürül úgy a nikotin a szervezetből, hogy már kevesebb akarat is elég legyen.

Bár gondolom ez azért egyénenként is változik.

Nem tudom kinek van igaza, de ez ilyen. Ha nincs pénz, nincs cigi.

2012. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a ferj kifejezetten megalazza a feleseget
2012. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 fizuból igenis szokjon le mind2 fél


az asszony évekig mondaná hogy nem áll készen a leszokásra...

2012. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoval atejtve a feleseget kenyszeritve ez korrekt? Egyebkent a nonek jo munkaja volt amit otthagyott a csalad kedveert es a kapcsolatuk elejen o keresett jobban, segitett a fejenek. Most a ferj sokkal jobban keres, meg tudna tenni mivel a no nem dohanyzik olyan eszmeletlen sokat (egy doboz 3-4 nap)Egyebkent a ferj is valoszinuleg ideiglenesen szokik le mivel az anyja keszul hozzajuk koltozni egy idore, Ami mar megtortent egyszer ugyanigy.
2012. okt. 2. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja es a no talalt munkat csak meg jo honap mire keres. A napokban kezdi a munkat. 4 honapot volt munka nelkul ebbol ket honapig teljesen ellatta magat valamint a rezsibe is adott a felretett penzebol. A ferj mar az elso honapban amikor nem volt penze a nonek eroszakosan figuelmeztette a not hogy huzzon bele a munkakeresesbe. Manapsag szerintem szerencse kell jo munkat talalni 4 honap alatt. Ebben a sztoriban csak a no sziv a csalad osszetartasert.
2012. okt. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!