Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (anyós)

Mit tegyek? (anyós)

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 hónapja külön házba költöztünk a szüleitől.

1,5 évig laktunk a szüleivel egy házban, amit mondanom sem kell,hogy számomra életem legrosszabb döntése volt,hogy odaköltöztem,de tűrtem a párom miatt,soha semmiért nem szóltam vissza,veszekedések,viták sohasem voltak a szülőkkel,de motyorgás,dörmögés mindenki orra alatt volt.

A ház amibe költöztünk a pároméké,csak soha senki nem lakott benne,fel lett építve és 20 éven keresztül ott állt üresen,rendbe hozattuk és most a párommal benne lakunk.

A párom szülei még azóta nem voltak nálunk mióta elköltöztünk,pedig heti 3-4-szer ott járnak el a házunk előtt, most is visszahallottam,hogy hétvégén is ott voltak a temetőben,és még arra sem voltak hajlandóak,hogy beköszönjenek,vagy,hogy nem-e megyek velük a temetőbe segíteni,vagy csak esetleg,hogy benézzenek.

Rosszul esik,hogy nem kíváncsiak rám,ránk.

A párom náluk dolgozik,minden nap látja őket,de én nem találkozom velük minden nap(nem mintha annyira vágynék a társaságukra).Csak mégis olyan fura nekem,hogy sohasem jönnek be.

DE! Azt szinte minden másnap hallgatom a páromtól,hogy én nem vagyok arra képes,hogy menjen szinte minden másnap a szüleinél, mert a szülei hiányolnak.

A faluban dolgozom ahol anyósjelölték laknak,és elvárnák,hogy munka után menjek hozzájuk,és majd a párommal együtt menjünk haza.

Szoktam menni náluk, igaz nem viszem túlzásba, heti 1-2 alkalom mikor megyek náluk.Azért sem megyek többször,mert nem alakúlt ki olyan viszony köztünk, hogy hej de mennyire el tudunk beszélgetni.A másik,hogy nincs egyáltalán semmilyen közös témánk.

És az is ok, hogy ők arra nem méltatnak,hogy ha már arra járnak nem jönnek be,még 10 percre sem.


2012. okt. 1. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*Hívd
2012. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem a siránkozásod.

Ti kaptatok tölük egy házat,a majdnem férjed munkát,ezek után a minimum,hogy te mász hozájuk,és nem elvrásból.

Azt se felejtsd el,hogy te az ő 20 éve nem lakott házukban élsz.

Ha meg nem vágysz a társaságukra,akkor meg ugye mindek is jönnének?

Ha nincs közös téma,meg itt is csak őket szapulod,akkor miért akarod,hogy menjenek?

Ezek után én se lennék rád kiváncsi,már bocs.

2012. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Végül is nem értem, mi a bajod? Nem járnak hozzátok, de írod is, ez nem zavar, nem vágysz a társaságukra. Gondolom ők ezt érzik is, ezért nem mennek hozzátok. Ha bezzeg mennének, akkor az lenne a bajod, miért mennek.

Te ugyanúgy nem keresed őket, ahogy ők téged, sőt, ők még valamennyire jobban, mert legalább kérdeznek utánad, te ennyit sem teszel meg és még neked áll feljebb, hogy kérés nélkül nem jönnek? Miért, hívtad őket? Nem. Akkor meg minek jöjjenek, hogy utána nagy hangon panaszold itt, hogy hívás nélkül beállítanak anyósodék?

2012. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a gondod. Heti egyszer átmész és kész. Szoktam menni hozzájuk! Nem NÁLUK.
2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hívd meg őket!!!Hívatlanul senki se megy a másikhoz,főleg elsőre.....

Az hogy nincs témát anyósoddal beszélgess tök egyszerű dolgokról milyen volt a napja,a munka,mit csinált,látta e ezt meg azt a tv-be.Aztán majd csak alakul a téma:)1.5 évig együtt éltél vele hogy hogy nem tudsz miről beszélgetni vele?

Én is laktam anyóséknál..külön mentünk és jobb lett a kapcsolatunk mint mikor együtt éltünk...mikor ott laktam mindig valamin duzzogott ,nem tetszett neki...most meg elég jóba vagyunk...hiába igaz a mondás Jobb távolról szeretni mint közelről utálni....

2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!