Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új páromat zavarja, hogy a...

Az új páromat zavarja, hogy a volt férjem sokat van a gyerekünkkel. Változtatni kéne?

Figyelt kérdés

Nincs fix láthatási idő, de nem is állít be váratlanul.

Nem szokott itt enni, én nem beszélek vele csak a gyerekről, nem vagyunk kettesben. Heti 3-4 alkalommal találkoznak. Hétvégén eljön érte és elviszi, hétköznap elmegy érte a suliba és este hazahozza.


A párom szerint az lenne a normális, ami másnál is van: minden 2. hétvége. Én viszont úgy gondolom, ez sokkal jobb a fiunknak.


Nektek mi a véleményetek?


2012. szept. 25. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az új pároddal tisztázni kellene, hogy a te párod ő (még, de ha így folytatja, könnyen lehet belőle ex), a gyerek anyja-apja te vagy meg a volt párod. A gyerek kapcsolatába ő nem szólhat bele, neki nem osztottak lapot.
2012. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg változtatni kéne.


Vagy az új párnak gondolkodást, vagy neked új párt.

2012. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben,Te mit szólnál?-apukánál a gyerek és az új nője megszabja, hogy Te mennyit láthatod a gyereket...
2012. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam :-(


Most először jutottam volna el valakivel az összeköltözésig a válás óta.

Azért remélem, több pasit nem fog elijeszteni ez a helyzet.

2012. szept. 25. 18:57
 15/18 Bence_ ***** válasza:

De az új mit várt?

Amikor megismert gondolom elmondtad neki, hogy vannak gyerekeid. Gyerekhez jó esetben egy apa is társul.

Legyen annyira értelmes, hogy ezt kezelje. Bízzon benned, hogy nem fogsz össze jönni a volt férjeddel. Annak meg örüljön, hogy a gyerekek jól el vannak az apjukkal.

Ebben a kapcsolatban ő úgyis csak a te társad lehet a gyerekeknek meg max a haverja.

Kérdésre is válaszoljak én nem változtatnék.

2012. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez lenne az a pont, ahol az új pasit úgy b*szom ki a házamból, hogy a lába nem éri a földet. Nyilvánvaló, hogy a saját féltékenységéről van szó és képes ezt két ártatlan gyermek érzései elé helyezni. Az ilyen az én szememben nem férfi és távolról sem akarok egy ilyet odavinni pótapukának.
2012. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha az én párom exe ilyen jó fej lenne, mint Te, és elősegítené, hogy az apa ne távolodjon el a gyermekétől. Szerintem Ti nagyon jól csináljátok, ne változtass ezen! A mostani pároddal meg próbáld megbeszélni, hogy miért zavarja ez a helyzet.
2012. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A párod nyilván tudta, hogy egy elvált anyukának udvarol, nem az összeköltözés után fél évvel közölted, hogy "ja, képzeld, van egy fiam, aki időnként találkozik az apjával". Utólag már hiába akadékoskodik, ő vállalta ezt a helyzetet. A gyereknek joga van az apjához és az apának is a gyerekéhez. A pasid bizonytalan önmagában.
2012. szept. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!