Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég félénk vagyok. Hogyan...

Roni123 kérdése:

Elég félénk vagyok. Hogyan tudnék változtatni rajta?

Figyelt kérdés

hogyan lehetnék bátor aki kimondja mit akar vagy gondol?

mert amikor elkezdek beszélni lepisszegnek és én nem eröltetem.mit tehetnék hogy ne legyek félénk?van erre valami "elenszer"?


2012. aug. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor lepisszegnek, mondd tovább nyugodtan, elég bunkó lehet az illető... De az is lehet, hogy rossz társaságban vagy... Kicsit lazíts! :) És ne félj kimondani a véleményedet, mert el fognak taposni (nem szó szerint :D) És észrevétlen maradsz egész életedben... Sok sikert!
2012. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem sokáig én is félénk voltam. Aztán elkezdtem tudatosan figyelni rá, hogy ne legyek annyira félénk.
2012. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül bátor aki kimondja amit gondol, helyzete válogatja, néha tényleg jó csöndbe maradni.


Azt viszont nem szabad engedni, hogy elnyomjanak, ha van helye a mondandódnak tedd meg. Az egy arany középút ha egy számodra részben pozitív dolgot erősítesz meg a te szemszögedből.


Még jobb megoldás, ha picit felkészülsz a helyzetre és te vagy az aki először megszólal.


Az a lepisszegés az durva lehetett: nem gondolom magam bátornak, de idegességből csak orrba csaptam volna az illetőt :)

2012. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!