Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet változtatni az...

Hogy lehet változtatni az életen ha az anyagiak miatt folyton rettegni kell?

Figyelt kérdés

el vagyok keseredve nem látom a kiutat. Ti hogy oldjátok meg egyedül az albérletet ? és ha közben elveszítettek a munkátok ?


Hogy juttok előbbre egyedül ? Van mindig ki kell h legyen szolgáltatva az ember ? akár szülőnek akár párkapcsolatnak ?


segítsetek nem tudom hogyan tovább, rettegek h aztán az utcára kerülök egy árva forint és minden nélkül. 28n.


2012. aug. 19. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! nagyon elgondolkodtatott a kérdésed. Nem tudom a választ igazából én sem, és engem is nagyon zavar h kiszolgáltatott helyzetben vagyok. Nekem sincs munkám éppen-de szerencsére a saját lakásomban lakok. Viszont az anyám segít mostanában pénzzel ami több mint kínos és amit vissza kell adnom pontosan az utolsó fillérig. Ja, nekem sincs párkapcsolatom...

Nem hiszem hogy az utcára fogsz kerülni. Ha félsz, hogy kirúgnak már most folyamatosan új állást és válts mielőbb hogy ne kerülj ebbe a rizikós, kellemetlen helyzetbe!

Sajnos be kell vallanom, hogy megalkuvónak kell lenni és nem szabad hiúság kérdést csinálni abból ha megszorulsz. Ha van olyan családtagod aki tud segíteni hozzá fordulj! Bármekkora szégyen is és kellemetlen, de előfordul néha mindenkivel. Amit fontosnak tartok, hogy ne maradj, ne hagyd magad ebben az állapotban keseregni, hanem mielőbb keress munkát, megélhetést.

Talán külföldi munkát kellene nézned ahol egy keveset meg is tudsz takarítani. 34/L

2012. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én még azért annyit hozzátennék, hogy a párkapcsolat nem azt jelenti, hogy az ember kiszolgáltatott. Egy jól működő párkapcsolat erősebbé tesz.


40/F

2012. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok - ez olyan tanárbácsisan hangzott, de azért hozzá kell tennem, hogy én is egyedül élek :)
2012. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ebben őrlődünk, évek óta, bár mi ugye egy pár vagyunk. Napról napra élünk, egy egyszobás albiban, és kínódunk. Lassan már mindent megvonunk magunktól, és egyre nagyobb a depresszió-faktor is. Nem jutunk előre. Csak reménykedünk.

19L

2012. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Milyen végzettséged van, mit dolgozol? Valamilyen módon nem tudsz jobban fizető munkához jutni?


Esetleg egy külföldi bentlakásos munka (pl. panzió, szálloda) megoldás lehetne.

2012. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van és mit dolgozol?

Próbáltál esetleg jobban fizető munkát keresni?

2012. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!