Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így? Elvagyok...

Jó lesz ez így? Elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Van egy párom, külfõldön dolgozik, èv elejère terveztük hogy tódunk és felújítjuk a házam! Sajnos egyedül nem menne! Szüleimtől viszont szeretnék elszakadni! Tanulok még nincs keresetem!

De a párom aljas mód chatel nőkkel ès hiába sértődök meg és hiába mondom nem használ, erre mèg ő érzi sértve magát. Nem tudom, szeretem a párom de ezek utàn kevésbé, viszont az hogy leléphetek szüleimtől fél èven belül ez motivál hogy vele maradjak! Mit tegyek?


2012. szept. 23. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát chat-eljen másokkal is, ne zavarjon, a házat meg bővítsétek ki. Kicsit változtass a szemléleteden, megéri!
2012. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hagyjam hogy úgy csinálja mintha nem lennék?
2012. szept. 23. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálja, mintha nem lennél, akkor az baj! Akkor ne akarjatok többet közösen semmit! De ha csak beszélget másokkal is, akkor ne ezen húzd fel magad, ne törődj vele. Beszélgethet másokkal is, nem? És foglalkozzatok közösen inkább az építkezéssel. De te igazán szereted vagy csak anyagilag segítő partnernek kell?
2012. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igeeen nagyon szeretem! A pénz ebben nem jâtszik nagy szerepet, mikor 6éve megismertem, szegény volt, ès akkor szerettem meg.
2012. szept. 23. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted, akkor meg ne piszkáld, hogy másokkal is beszél a neten. Ne ezzel rágd az idegeit.
2012. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha én szeretek valakit, az "aljas" szó fel sem merül bennem vele kapcsolatban, nemhogy még használjam is rá. Te meg le is írod, hogy az motivál a vele maradásra, hogy általa el tudsz költözni a szüleidtől, és ad pénzt a házad felújítására. Magyarán, te simán pénzeszsáknak használod őt, és még meg is sértődsz, amiért ő mást keres.

Ne hidd, hogy a pasik teljesen hülyék, nyilván észrevette, hogy csak a pénze érdekel...

2012. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pfff... nőjj fel előbb.


Megsértődsz, hogy a "párod" más nőkkel chatel(meg még kitudja mit csinál), te meg azért maradsz vele, hogy a pénzéből felújíthasd a házad. Egyikőtök jobb, mint a másik.

2012. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván kiakadok!! Nem baj ha beszèl de hogy idegen nőkkel ráadásul kedvesen én pedig még az ismerőseimmel sem! Ha még is akkor például egy hétog hozza fel pl Danikát!! Ez a nem mindegy! Ráadásul a pénze sem izgat csak már beleéltem magam hogt kiszakadhatok, mert míg nem volt pénze fűt fát ígért
2012. szept. 23. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága! A párodnak nem idegenek azok a nők, mivel beszélget velük. Ellenben ha megmutatod neki ezt a kérdésedet (a válaszokat nem is kell, elég a kérdés utolsó két mondata is) neked már nem kell tenned semmit, "van egy párod" úgy kihajít, mint macskát dolgát végezni, aztán majd kereshetsz másik motivációt magadnak.
2012. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!