Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemerjem-e vallalni?

Godside kérdése:

Bemerjem-e vallalni?

Figyelt kérdés
Leendo paromnak 3 gyermeke 15,11,4 evesek es ozvegy eleg messze is lakik 100km+ nekem is van egy 2 eves kislanyom aki az anyjaval el de eleg sokat vagyok veluk. Most lett melom is majdnem 1 ev utan, de ha talalnek ott a kornyeken akkor mennek oda termeszetesen. Szeretnem osszekotni az eletem az uj holggyel a kerdes az, bemerjem e vallalni ezt a felelosseget? Ja mindketten 33 evesek vagyunk
2012. szept. 23. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudni.

Viszont négy gyermekkel nem szabad játszani, ha bevállalod, akkor teljes mellszélességgel tedd.

A saját lánykád ne szoruljon háttérbe, mert a távolság miatt nem tudsz vele lenni!

Pláne, ha még egy gyereket összehoztok...

2012. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azért előbb ismerjétek meg egymást jobban...meg a gyerekeket is... nem kell egyből odaköltözni... :)

ha úgy döntötök hogy együtt, akkor meg sok sikert :)

2012. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg, mióta vagytok együtt a nővel?

Csak két éves a lányod, onnan mikor léptél le,

Hűbele Balázs vagy?

2012. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez 4 gyerek és akkor még közös nincs... Ha eleget keresel és szívesen felnevelnéd másvalaki 3 gyerekét, tedd. Nekem sok lenne, egyet is alig merünk bevállalni, mert nekem is most lett munkám 8 hónap után és csak egy keresetből éltünk. A leendő párod mit dolgozik?

29N

2012. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne költözz hozzá. Majd ha ez nem kérdés lesz, hanem biztosan ki tudod jelenteni, hogy igen, ezzel a nővel akarod leélni az életedet, akkor tedd meg. Addig, amíg ezt a neten kell idegenektől kérdezni, mert magadtól nem tudod eldönteni, addig még korai.
2012. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazabol a velemenyekre voltam kivancsi... nagyjabol erre szamitottam es en is igy erzem hogy korai meg az osszebutorozas szervezek majd kozos programot a 4 gyerkoccel de mas veluk elni meg mas egy hetvege vagy par ora egyutt...
2012. szept. 23. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Én eleinte nélkülük szerveznék programot. A nőt ismerd meg, őt szeresd meg és ha ez így lesz, akkor nem fog gondot okozni az, hogy gyerekestől szeresd. Megvannak ennek a fokozatai. A gyerekeknek sem tesz annyira jót, ha anyu hazarángat egy pasit, kezdik hónapok alatt megszeretni, aztán pár hónap múlva anyuka-pót papa úgy dönt, hogy mégsem fog ez menni. Ergo, az a véleményem, hogy a gyerekeket akkor vonjátok be, ha már elég biztosnak tűnik a dolog. A nagyobbaknak el lehet mondani hova megy anyu, de én nem dobnálak egyből be közéjük. Első sorban nem apát keres remélhetőleg az a nő, hanem egy társat, szerető párt, aki mellesleg jól kijön a gyerekeivel is! Ergo szerintem a lépések: Sok randi anyukával --> néhány közös program a 3 gyerekkel --> közös programok a 4 gyerekkel --> néhány ott töltött éjszaka/hétvége, és ha mindez már nagyon jól működik és úgy érzed szereted őket mindenestől, akkor költözés.
2012. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5/7 válasza kicsit szigorúnak tűnhet, de teljes mértékben egyetértek én is vele.Biztos nem kritikának szánta , hogy itt a neten tetted fel a kérdést, hanem szerintem mint jelzésként értékelte , hogyha felteszel ilyen kérdést akár a neten akár máshol akkor még egyáltalán nem vagy biztos az érzéseidben.Tehát jó hogy feltetted itt a kérdésedet , mert hát így kaphatsz visszajelzéseket.
2012. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi! 5/8 at akartam írni
2012. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! Most jöttem rá, hogy a / után a hozzászólások számát jelöli.:))) Tehát akkor marad az 5-ös hozzászoló.:DD
2012. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!