Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy társkeresőn van...

A párom egy társkeresőn van fent. Lányoktól, nőktől kér képet, stb. de esküvőt szeretne. Még szeret?

Figyelt kérdés

Két hete a párom rosszul lépett ki egy társkeresőből és mikor odaültem a géphez be volt jelentkezve. Én nem tudtam, hogy társkeresőn van fent, először láttam ezt. Mivel be volt jelentkezve belenéztem a levelezésébe. Vacsorára hívott két hölgyet is, és erotikus tartalmú levelezéseik voltak, főleg ő írt ilyen tartalmúakat, illetve a lapján tartós kapcsolat célja is jelölve van. Ez már két éve kezdődött a levelek dátuma alapján. Két éve a családja miatt két hónapra elköltöztem tőlük / sajnos a családja miatt hozzájuk kellett költöznünk, hogy segítsen a mamájának, nem szorultunk rá és most sem, az előtt ketten éltünk együtt/, hogy szünetet tartsunk, mert nagy munkám volt és nem tudtam megcsinálni, el kellett költöznöm a sok családi vita mellől, de majdnem minden nap találkoztunk. Akkor kezdődött a levelezés ami kb egy-két hónapig tartott-amíg elvoltam- és amit ez után szüneteltetett egy-másfél évig, pár képet kért azóta kb.3 alkalommal. Most újra kezdte a levelezést,és a kép kéregetést. Mivel nemtudom persze a kódját már nem tudok visszalépni, csak az adatlapját látom. Végre eljutottunk a nehéz 8 év alatt oda, hogy az álmomat a különélést a családjától megtegyük, eddig nem volt erre hajlandó a családi okai miatt, illetve közös vagyon alapján nem engedték neki az ahhoz való hozzáférést..holott mi tartjuk el a családját. /sajnos sok a problémájuk, és nem tudtunk külön menni emiatt/.

Jelenleg házasságot szeretne és babát. Mindig azt mondja, hogy szeret, én vagyok neki az egyetlen.. becézget.. Ő nagyon sex párti, és az utóbbi két évben elhidegültem tőle a sok családi és baráti problémája miatt, amik miatt nem volt magánéletünk évekig.Most szeret vagy nem? Nem tudja, hogy tudok arról, hogy fent van.. Mit tegyek? Miért van fent, ha el szeretne venni? Kérlek titeket, hogy lehetőleg pasik is válaszoljanak, hogy miért tesz valaki ilyet... köszönöm


2012. szept. 19. 17:34
1 2 3
 21/23 Bence_ ***** válasza:
63%

Beszéld már meg vele, hogy mit is tett?

Beszélt más nővel, félre lépet?

Nagyon nem mindegy, hogy mit csinál.

2012. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szia Bence!

Igen sajnos beszélt a társkeresőn más nőkkel, akkor a külön élésünk két hónapja alatt is/ és most újra kezdte. Vacsorát , vagy ebédet vagy egyszerű találkát is kért. Mivel nem tudtam végig olvasni őket, nem tudom, hogy találkozott-e valakivel. Bár egyik nap majdnem lebukott, /már most, hogy tudok róla/ mert az egyik ismerőséről kérdeztem, és mondta, hogy annak a barátnője fiúzik a barátja mellett,a múltkor pont látta...erre abbahagyta.. kérdem-én hol láttad? Belezavarodott, hát csak az autóból látta meg egy munka útja alatt... péntek vagy szombat este?? Lehet. Az a baj, hogy a bizalmam már megrendült.

Azért köszönöm, hogy próbálsz segíteni! :)

2012. szept. 20. 16:36
 23/23 Bence_ ***** válasza:
80%

Azért írok, mert van itt pár ember akik szerint az összes pasi szemétgyökérdög. Van alapja de azért nem mindegyik ilyen.

Beszélni úgy értem, hogy kérdezz rá. Vele beszéld meg.

Valamiért veled van, valamiért szeretne elvenni.

Ha nem hozomány vadász akkor általában a férfiak azt a nőt veszik el akivel tervezik a jövőt.

Elhidegülésetek még tart?

Általában pasik egyszerűek. Ha érzik a tiszteletet, van kaja és a szex is tűrhető akkor kb a büdös életben nem lépnek semerre. Mert nekik ez jó. Ez a három dolog szerinted megvan otthon?

2012. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!