Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy társkeresőn van...

A párom egy társkeresőn van fent. Lányoktól, nőktől kér képet, stb. de esküvőt szeretne. Még szeret?

Figyelt kérdés

Két hete a párom rosszul lépett ki egy társkeresőből és mikor odaültem a géphez be volt jelentkezve. Én nem tudtam, hogy társkeresőn van fent, először láttam ezt. Mivel be volt jelentkezve belenéztem a levelezésébe. Vacsorára hívott két hölgyet is, és erotikus tartalmú levelezéseik voltak, főleg ő írt ilyen tartalmúakat, illetve a lapján tartós kapcsolat célja is jelölve van. Ez már két éve kezdődött a levelek dátuma alapján. Két éve a családja miatt két hónapra elköltöztem tőlük / sajnos a családja miatt hozzájuk kellett költöznünk, hogy segítsen a mamájának, nem szorultunk rá és most sem, az előtt ketten éltünk együtt/, hogy szünetet tartsunk, mert nagy munkám volt és nem tudtam megcsinálni, el kellett költöznöm a sok családi vita mellől, de majdnem minden nap találkoztunk. Akkor kezdődött a levelezés ami kb egy-két hónapig tartott-amíg elvoltam- és amit ez után szüneteltetett egy-másfél évig, pár képet kért azóta kb.3 alkalommal. Most újra kezdte a levelezést,és a kép kéregetést. Mivel nemtudom persze a kódját már nem tudok visszalépni, csak az adatlapját látom. Végre eljutottunk a nehéz 8 év alatt oda, hogy az álmomat a különélést a családjától megtegyük, eddig nem volt erre hajlandó a családi okai miatt, illetve közös vagyon alapján nem engedték neki az ahhoz való hozzáférést..holott mi tartjuk el a családját. /sajnos sok a problémájuk, és nem tudtunk külön menni emiatt/.

Jelenleg házasságot szeretne és babát. Mindig azt mondja, hogy szeret, én vagyok neki az egyetlen.. becézget.. Ő nagyon sex párti, és az utóbbi két évben elhidegültem tőle a sok családi és baráti problémája miatt, amik miatt nem volt magánéletünk évekig.Most szeret vagy nem? Nem tudja, hogy tudok arról, hogy fent van.. Mit tegyek? Miért van fent, ha el szeretne venni? Kérlek titeket, hogy lehetőleg pasik is válaszoljanak, hogy miért tesz valaki ilyet... köszönöm


2012. szept. 19. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%

Én is fent vagyok társkeresőn. Egy oka van: keresek ellenkező nemű embert, akivel lefekhetek. Ha szerelem is lesz belőle, annál jobb.


32, házas férfi

2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

32, házas férfi:

és annak mi az oka, hogy házasságban élsz? Minek?

2012. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

12-es: a gyerek miatt. Amikor felajánlottam a válást (még nem volt senkim), akkor a feleségem kerek perec kijelentette, hogy a kötelező láthatáson túl semmit nem fog engedni és mindent megtesz, hogy a lányom megutáljon.


Reggel én keltem, együtt reggelizünk, én viszem iskolába, én megyek érte, tanulunk, játszunk, este mesét olvasunk illetve mostanában már "felnőttesen" beszélgetünk hogy kinek milyen napja volt. Ezekről nem vagyok hajlandó lemondani.

2012. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát én azt nem tudom, hogy szeret-e,de ez nálam már bőven kiverné a biztosítékot!

Gyerek, házasság...! Na persze előbb viselkedjen is úgy.

(nem olvastam el a többi hozzászólás, tehát nem tudom, hogy tanácsolt-e neked valaki hasonlót)

Én regisztrálnék álnéven és ráírnék. Aztán miután kérdezgettem egy két dologról stb..., akkor leírnám, hogy én vagyok, nem tudom, hogy mit lépne rá!

2012. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért van fent? Mert szeretőket keres. akár egy alkalomra, akár többre. Én is feljártam társkeresőre, és sok foglalt pasi keresett meg. Volt olyan is, aki nyíltan megmondta, hogy van egy élettársa, de neki kevés egy nő, szeretne mellette tartós szeretőt. Még társaságába is el akart hívni :) Szóval egy szexbarátnőt keres. Egyébként nem rossz szerep, mert csak a jó jut neked a pasiból, az összes többi melót az "asszony" végzi :)


Szóval amit én tanácsolok, sürgősen hagyd el a pasast. És azért mert nem egyenes veled. Hiszen ő nem akar téged igazán. neked kellett elrángatni otthonról? elhidegültél tőle? Te mind olyasmit akarsz tőle, amit ő meg igazából nem. Csak nem mondta meg neked egyenesen, hanem hátulról keres más megoldást. Vannak olyan férfiak akik inkább hitegetnek, minthogy egyenesen megmondják mi a pálya. A te pasid ilyen. Ezért sose fogja neked megmondani ha valami nem stimmel. Mindig másnál fog kiutat keresni. és erre nem lehet építeni.


De a legjobb ha szembesíted ezzel. Én is voltam a te helyzetedben, mikor megláttam hogy az akkori barátom regisztrált egy ilyen oldalra. ki is derült hogy nem szeret már úgy, úgyhogy szakítottunk.

2012. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező!

Minden épeszű férfi eljátszik azzal a gondolattal, hogy mi lenne ha most keresne másik nőt magának. megnézi a felhozatalt, meg azt is, hogy a számba jöhető nőknek milyen igényük van, és hogy ő bele férne e? Magam is ezt csinálom, bár még odáig nem jutottam, hogy a kiválasztottnak írjak is, vagy hitegessem. Ugyanis ott olyanok írnak, akik maguknak is szükségük van párra. Vagy esetleg csalók.

2012. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipli. Amilyen gyorsan csak tudsz. Nem fogja másképp gondolni, még ha törli is a regisztrációját.
2012. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Bence_ ***** válasza:
50%

"Ő nagyon sex párti, és az utóbbi két évben elhidegültem tőle a sok családi és baráti problémája miatt, amik miatt nem volt magánéletünk évekig"

Ezért nézelődik.

Jó esetben kínjában, mert te nem foglalkozol vele.

Azért házasodna mert szeret és reménykedik, hogy rendbe jön a kapcsolat.

Rosszabb esetben van 4 szeretője. De ehhez képest még mindig veled van. Nem hagyott el. Vajon miért?

2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, szerethet, sokan ilyenek, nem bírnak a vérükkel, mégis odáig vannak a párjukért, de nem érdemes vele folytatni, mert magad mérgezed vele.
2012. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Jajj! Én annyira köszönöm mindenkinek a segítő válaszát!

Én véleményem szerint is jobb lenne külön. Azt mondtam

mindig, ha egy férfi ilyet tenne, biztos elhagynám. Most, hogy ilyen van, nem gondoltam volna... nagyon nehéz ennyi év után!

2012. szept. 20. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!