Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg hogy...

Hogyan akadályozzam meg hogy kihűljön a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, kezd elmúlni részéről az az érzés amit még 2-3 hete nagyon is kimutatott, most meg szinte minimális. Vagy félreértem a helyzetet, és tényleg a sok stressz miatt nem figyel rám eléggé, vagy már nem szeret. Illetve szeret, mert elengedni nem tud, de nem is tesz semmit hogy jobb legyen. A hétköznapokon szinte mindig összeveszünk, hétvége azért nyugisabb. Eddig minden nap többször felhívott a munkahelyéről, most már egyszer sem. Nem a saját telefonjáról, hanem cégesről szokott hívni (annyit telefonál egész nap, hogy a főnöke nem veszi észre ha a munkatársai helyett engem hív), tehát az nem lehet kifogás, hogy nincs pénz a telefonján. Jó lenne tudni mi van vele. Eddig emailt is írt, ha épp odafért a géphez, mostanra lett saját laptopja, egy emailt sem írt már vagy 4 napja. Igaz minden este együtt alszunk, de úgy érzem az is csak a szex miatt. Reggelente nagyon aranyos, édes, mindig mondja hogy szeret, hogy szerelmes belém és legszívesebben visszabújna mellém, hogy átölelhessen, és összebújjunk, de estére ez a kedvessége eltűnik. Feszült és ideges. Ha rákérdezek miért, nem válaszol. Néha nem tudom, velem van-e a baj (néha elég hisztis tudok lenni), vagy a munkahelyén vannak gondok. Soha nem visz sehova (jól keres, tehát megengedhetné magának akár a nyaralást is), még sétálni se megyünk ide a környékre, ami ugye ingyen van. Néha úgy érzem, hogy ha este feljön, szakítani fogok vele, de képtelen vagyok elengedni. Egyik veszekedésünkkor azt mondta, ő nem tesz semmit, hagyja hogy kihűljön a kapcsolat. Másnap reggel azt mondta, nem gondolta komolyan, csak méregből mondta. Ha megyünk bev.központba, állandóan nyaggat, hadd vegyen nekem ruhát vagy valamit (márkásat persze, ami NAGYON DRÁGA!). Mikor mondtam, hogy én hajvasalót szeretnék, ha nagyon akar nekem valamit venni, vegye meg azt, ne vegyen helyette hülyeséget aminek nem örülnék. Azt mondta, azt nem veszi meg (A hajvasaló ára a fizetésének kb 7%-a, kiszámoltam!) Mondtam hogy jó, nem kell, nem halok bele. Nem tudom, anyagias nagyon és ezért nem veszi meg, vagy mert ezt veszi meg névnapomra? (szeptember elején lesz a névnapom)

Szerintetek? Érdemes még harcolni? Vagy hagyjam elmenni?


2009. júl. 31. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, azért lett ilyen, mert felszedtem 3 kg-t (hasra és fenékre ment, de visszafogtam az evést, hogy hamar lemenjen!)
2009. júl. 31. 13:16
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Anyam... EBREDJ FEL! olvasd vissza,amit irtal! Ne nyaggasd, hagyd elni! Ne es ha nem hivogat, vagy emailezik veled,akkor mi van?

Tudod,h kelthetsz benne erdeklodest,ha eled a sajat eletedet es jol erzed magad nelkule is, mert a pasiknak ez jo be! Hajvasalot szeretnel, hat vedd meg magadnak, miert kell nektek noknek mindig egy ferfin mulni???

2009. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
ha pedig elonytelenul meghiztal,akkor ne csak az evesbol vegyel vissza,mert ugy nem fogsz fogyni, hanem kezdj el tornazni! Mi ferfiak igenis a formas, feszes nokert vagyunk oda ( ha nem is mondjuk ki hangosan!)
2009. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.!

Eddig mindig előre szólt, hogy este későn jön stb és nem aggódok érte. Ja és tanulok nincs keresetem.

2.!

Párom szerint jól áll ez a + 3 kg, de én kényelmetlenül érzem magam. A mozgást csak reggel meg este tudom kivitelezni, ilyenkor nagyokat sétálok, és próbálok kevesebb édességet enni.

2009. júl. 31. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne setalj hanem fuss,amig nem izzadsz mint egy lo, kulonben maradni fog. Es ezt akartam irni,h magad miatt es ne o miatta!
2009. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent mindket valaszt en kuldtem. viszont ha meg tanulsz,akkor itt az ido,h keress nyari munkat. A baratnom is egy kavezoban dolgozik a nyari szunetben! Veszek is neki vmi meglepit,mert ilyen kerdesek utan jovok ra, h mekkora szerencsem van vele!
2009. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs akkora szükségem a hajvasalóra, hogy feltétlenül kelljen. Én azt írtam, ha mindenképp venni akar valamit, olyat vegyen amit szeretnék, ne hülyeséget (pl. ruhából sok van, felét nem hordom..)
2009. júl. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!