Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna csinálnom?...

Mit kellett volna csinálnom? Segíthettem volna rajta?

Figyelt kérdés

Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy nagy hangzavar jön a szomszédoktól. Panelban lakom, a falak elég vékonyak.

A szokásos veszekedés ment, minden nap zeng az emelet tőlük. A nővel elég jó viszonyban vagyunk, nagyon sokat beszélgetünk. Nem különösebben foglalkoztam a veszekedéssel.

Pár pillanat alatt, a nő kitépte az ajtót és kirohant a lift elé. Pár másodperccel később utána ment a férje is és majdnem agyon verte. Az ajtó előtt minden tiszta vér volt, a nő csak feküdt a földön.

Mentőt és rendőrt is hívni kellett.

Csak álltam és végignéztem az egészet, valahogy ledermedtem és nem tudtam reagálni. Lehet, ha időben kimegyek akkor a nőnek nem lett volna baja, és most nem lenne kórházban. Lelkiismeret furdalásom van, féltem, hogy engem ugyan úgy bánthat a férje. De lehet az egészet megelőzhettem volna. Szerintetek? Mit kellett volna csinálnom? Nagyon bánt a dolog.


2012. szept. 14. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#11


A reptoidot csak iróniából írtam de úgy látszik ezt nem bírod felfogni azzal a parányi agyaddal ha egyáltalán van.EL tudom képzelni hogy milyen "férfit" találtál.Gondolom annyira imádhat téged hogy minden nap más nőt dug te meg vagy annyira birka hogy el is hiszed mennyire szeret téged.Az ilyen buta szánalmas libákat könnyen átlehet verni egyébként,érdekes itt mindenki megtalálta álmai párját közben meg egy megromlott kihűlt kapcsolatban élnek,sőt szerintem tégedet a férjed meg boxzsákként is használ :D Nem hiszem hogy lenne olyan férfi a földön aki ne érdekből lenne veled,szánalmas

2012. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tizenhármas, te vagy az a 22 éves akinek egyszerűen egy csaj sem áll meg? :D Vagy csak egy sorstársa vagy?

Tudom, biztos engem is ver meg csal meg mittomén az uram! :D

2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:06


az is elég szánalom, hogy ilyen reptoid szarságokat ismersz...nem áll meg neked 1 csaj se? há, a jobb karod biztos nagyon erős lehet...nagyinak ki tudod már nyitni a befőtted üveget? gyakorolj még egy kicsit, szánalmas kis senki vagy akinek a véleménye annyit ér amennyit a wc-n lehúzandó dolgok....biztos sokat basztattak a suliba, de hát a nyomiknak ez jár....

2012. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"tégedet" XD menjél kapard össze a tehénszart ott paszulyfalván te kis cowboy XD
2012. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmasak vagytok, akik ezt a fórumot csak ilyen hangnemben tudjátok használni. :((
2012. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Köszönjük a szánakozást, csak hasonulunk a 90%-hoz. A kivételt ma már kinézik....
2012. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
LOL a kis kocamalac hogy jelentget már a moderátoroknak ez mindent elárul :D Biztosan a lelkedbe gázoltam amikor mondtam hogy megérdemelte az a nő mivel emlékeztetett arra az esetre amikor téged vert sz*rrá valamelyik kancgiány pasid :D Az is vicces hogy szinte egyből válaszolsz az itteni kommentekre ami azt bizonyítja hogy egész nap itt ülsz a gyakorikérdések előtt a dagadék seggeden.Hát nem csodálom hogy elhanyagol a mostani párod,én is más nőt kúrogatnék a helyében,biztosan csak azért tart hogy majd később levágjon,csak még felhízlal 200 kg-ra :D Ennyit érsz,dühödben nem tudsz mást csinálni csak jelentgetni,inkább menj és add le azt a 100 kg felesleget ha nem akarod a hentesnél végezni :D Gondolom a fejed is lesz*rni való olyan szép lehetsz.Okádék :D
2012. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Tudod, van az a kis kütyü amit telefonnak hívnak, (tudom, neked ez új, segélyből nem futja ilyenre)és az oldalon van rendszer üzenet ha írnak egy választ...de hát neked ez túl erős információ, inkább hagyom...azt gondolsz amit akarsz, mint írtam( de tudom ezt is, olvasni is nehéz megtanulni, az értelmező programod lehet hibás) leszarom, hogy mit írsz, nem érdekelnek a moderátorok se, egy ilyen gyökérzetet nem jelentenék be amúgy se, hagy lássa a világ milyen nyomorékok szívják el a levegőt... írni bármit írhatsz attól még egy senki maradsz akinek marad a metélt farka a legjobb barátjának....de örülhetsz, sztár vagy a facebookon ;) és a viccben az egész az , hogy azt sem tudod, milyenek itt a nemek, csak írogatsz és azt hiszed mekkora raj csávó vagy , ahelyett hogy inkább annak örülnél hogy nem lettél szappan ;)
2012. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!