Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elegem van....

Mit tegyek? Elegem van. Megőrülök. 'anyás gond' lenn bővebben.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? 15 éves elmúltam. itt a nyár. Mindig hívnak valahova , de én nem tudok menni , mert 3 tesóm van [ 12 éves. 7 éves és egy 2 éves] anyukám \'nem dolgozhat\' mert ugye itt van a kis tesóm. De a közelbe , most helyettesít egy nőt az orvosnál. Szóval most én vagyok a \'pótanya\'. De elegem van.. volt nap mikor 3x elmosogattam, pakoltam. főztem. leszedtem a szárítót, és elpakoltam mindenki ruháját a saját szekrényébe. Anya hazaért, és észre se vette... nem szólt semmit, csak mikor már szóltam, hogy miket csináltam ma... Most pedig nem volt elmosogatva, és nekem rajzolnom kellet (mert én művészeti suliba járok, és nyár végére 80 rajzot kell csinálnom) megint kiabált velem, hogy semmit se csinálok. Elegem van. Barátokkal nem tudok sehova elmenni... már diákmunkát keresek, hogy legalább ne legyek itthon. Várom a sulit , mert 10.-től 9-10 óráim is lesznek xD addig se vagyok itthon. Úgy érzem, mintha én ( meg tesóm ) nevelnénk fel a 2 éves öcsémet...jójó megértem , hogy anya is fáradt meg minden, de amit a munkahelyén összeszed \'stresszt\' azt miért otthon vezeti le? meg miért vár el annyi mindent egy 15 éves gyerektől? Véleményt kérek:/ Bocsi, ha hosszú lett..
2009. júl. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Segitsetek is,amennyit lehet az anyukátoknak!!!

Csak azért neki is be kéne látnia,hogy szünet van...elhiszem,hogy kell a pénz,meg minden...de azt is el kéne döntenie,hogy most magának,vagy nektek szülte a gyerekeket!!!

2009. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is rendes dolog tőled, hogy segítesz Anyukádnak. DE!

Itt van a nyár, nem vagy még anya és a barátaiddal is szeretnél lenni.


Nem lehetne leülni vele egy picit beszélni? Mondd el neki, hogy szívesen segítesz meg minden, de az utóbbi időben úgy érzed ti nevelitek a 2 éves tesótokat. Kérd meg nyugodtan, hogy neked is kéne egy kis lazítás mert nemsokára vége a nyárnak és te még nem is pihentél.

2009. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, értem a bajod, főleg mert fiatal vagy és mennél ide oda, énis átéltem ezt, csak engem apu nem engedett el sehova, vagy csak tök ritkán, és mikor haza értem úgy néztek rám mint egy ribancra.De a te helyzeted más, és erre megoldást szerintem nem nagyon fogsz találni.Max, ha beszélsz vele, hogy ha rááér ő te csinálhass magadnak programot.Szerintem ne vedd ennyire a szívedre ha leszúr ilyen házimunkás story-k miatt, az az igazság szeretik a szülők a mártírt játszani,és magukat sajnáltatni,ő vállalta ezt be nem te, el kell felejteni, nem te vagy a háziasszony még egyenlőre 15évesen.

24/l

2009. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érthető, amit írsz. Mondd el anyukádnak, hogy minden nap szükséged van 2 órára a rajzok miatt -amikor már ő otthon van- és kérsz heti két délutánt vagy estét a barátaid miatt. Légy kedves, ne támadj.
2009. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amúgy nektek is van ilyen problémátok?

2009. júl. 30. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám mert már asszony vagyok , de totál megértelek, és nem semmi hogy elmosogatsz és vigyázol 3 gyerekre!!!Anyukádnak mond már el hogy azért legalább 1 hónap szabad idő neked is járna.Mert lassan itt az iskola és kis em tudtál kapcsolódni!!!!!!
2009. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!