Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a játékkal?...

Mi lehet a gond a játékkal? Már megőrülök.

Figyelt kérdés

Szóval nyáron sikeresen tudtam crackelni a sims 2 házi kedvenceket, emlékezeteim szerint (amik lehetnek rosszak is) úgy, hogy a kieg. tsbin-jéből a crack file-t átraktam a sims 2 tsbin mappába, és rákérdezett hogy felülírnám-e... Most megint crackelném (mivel le töröltem) de nem kérdez rá... a sims 2-bn Sims2 a neve, míg a kieg. tsbin-jében Sims2EP5 (ez már az évszakok) szerepel, és ugyan elindul, de mikor be kéne tölteni, lefagy, és mikor a start gombot megnyomom, kilép és ezt írja "az alkalm. hibát észlelt, és leállt"

Szintén a házi kedvencekkel, és a tini cuccokkal... Örök hála annak aki meg tudja mondani hogyan működne...


2009. nov. 1. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát először is nagy hülyeséget csináltál...

Van külön a játékhoz egy crack fájl azzal kell felülírni a játék tsbin mappájában lévőt. Tehát kell neked egy crack most a házi kedvencekhez... amit a cd-n egy crack mappában kéne meglelned:) Ha nincs akkor meg a neten keress.

2009. nov. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a crack az a tsbin-ben van és azt hiába rakom át, nem kérdi meg a felülírást a név miatt
2009. nov. 1. 03:24
 3/5 anonim válasza:
akkor meg nevezd át arra ami a neve a sims mappába és ugy ird felül
2009. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
átneveztem, és így meg az egyetemet kéri... én komolyan nem tudom mit tegyek most már... és nyáron sikerült, azóta biztos hülye lettem
2009. nov. 1. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:
ha meg az egészet másolom át, akk az évszakokat kéri...:(
2009. nov. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!