Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család probléma, többi lent....

Család probléma, többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész 8 évesen kezdőtőtt amikor anyukám meghalt. Első héten úgy rossz érzés volt mikor suliból hazajöttem. Aztán ez az érzés elmúlt, úgy igazán fel sem fogtam mi történt. Mindig kitűnő voltam 1-től 4. osztályig. Jó tanuló voltam, de egyre jobban éreztem a hiányt. Mikor anyukám meghalt a testvéréhez kerültem gyámba. Annyira nem volt rossz, el is telt az a pár év. Aztán most 13 éves vagyok (fiú) és 5. és a 6. osztályt jelesen végeztem, mert testenevlésből 4-es lettem, sajnos 75kg vagyok 160 cm-el. 5. osztály óta egyre jobban érzem anyukám hiányát és ezt a számítógépbe "folytom", egyszóval függő lettem amitől kevesebbet tanulok. Jegyeim is rosszabbak kicsit, igaz hogy 5-ös vagyok de nem hiszem hogy sokáig. Mikor hazajövök 2-kor egyből gépezek, aztán tanulok 1 órát ami elég kevés mert sokkal többet kéne tanulnom. Aztán megint gépezek egészen 21-ig. Este 10-kor szoktam lefeküdni, de sok idő mire elalszok. És már egyre rosszabb érzés!! Megkapok mindent, mert van ps2-m, psp-m és nintendo wii-m, van egy régi tv-m és egy 110.000 forintos számitógép. Mozogni nem igazán szoktam, max annyit hogy biciklivel elmegyek suliba (1,5 km). Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen rossz érzésem és a jegyeim se romoljanak el?

2012. szept. 12. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 9 évesen egészen 11 éves koromig minden este bepisiltem. Tudom, hogy ez ciki. De nem tehettem róla! Figyeltem, hogy este ne igyak semmi, elmentem wc-re minden este de mégis. A szüleim (a gyámszüleim) mindig engem hibáztattak, pedig nem tudtam mit csinálni és ez is rosszul esett. Meg a gyámapám (anya testvérének a férje akiknél gyámba vagyok) mindig kimondja hogy dagadt vagyok és fogyjak le (75kg 160cm) de ez is nagyon rosszul esik!! Lefogyni meg nem tudok, egyszerűen nem megy! Ha eszek egy kicsit már attól sokat hízok. Tehát ha eszek egy szelet rántott húst meg sültkrumplit akkor hízok olyan 0,8-1kg-t pedig ettől más alig hízik egy kicsit. Igaz, hogy ez később kevesebb lesz mert egyből kaja után mérem meg magam de legalább 0,2kg ami rajtam marad. Ha mozgok olyan 40-45 percet attól meg max fél kilót fogyok le de azt 1 nap alatt visszaszedem.
2012. szept. 12. 21:07
 2/6 anonim válasza:
Figyelj.Anyukád hiánya sosem fog elmúlni.De!Próbálj úgy gondolkodni,és úgy cselekedni,hogy azt érezd hogy ennek anyukád biztos örülne és büszke lenne rád.A számítógép nem fogja megoldani a problémád és nem fogja pótolni anyukád.Legyél többet a barátaiddal inkább találj ki új hobbikat és meglátod jobb lesz,a testednek is és a lelkednek is!
2012. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyem meg a szíved. :( Legyél erős. Vannak barátaid? Ha igen, akkor találkozz velük sokat. Bicajozzatok, járjatok moziba, focizzatok, stb. Van kutyusod? Ha nincs, akkor esetleg fogadj örökbe egyet menhelyről. Beszéld meg a nevelőiddel. Járj el vele sokat sétálni, futni. Ha meg már van kutyád, akkor pláne! Hidd el, nem jó ha csak a gép előtt ülsz. A súlyod se csökken, és a kedved se lesz jobb.
2012. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz egy jó barátot vagy többet akivel mindent megbeszélhetsz és szervezzetek közös programokat amitől a testsúlyod is csökkenhet.
2012. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kutyusom nincsen, mert nem engedik meg.

Barátom nagyon sok van, a gépezést meg próbálom visszafogni.

Nagyon köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 13. 17:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Faluban élek, mozi lehetőség nincs.

A kutyát két okból sem engedik:

1. Azt mondják nem vagyok elég érett egy kutyához.

2. Már 3 kutyát el kellett altatni és nem szeretnének újat.

2012. szept. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!