Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza volt anyámna...

Szerintetek igaza volt anyámnak, vagy jogos az érzelmi távolság tartásom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,és 2 a fogamból kiesett egy tömés,és elkezdett baromira fájni,de úgy hogy éjszakánként egy percet sem aludtam.Volt hogy a párnába ordítottam bele,míg anyu nézte a sorozatát,és bejött szólni hogy ne ordítsak a fájdalomtól,mert nem hallja a tv-t.Azt mondta hogy ne hisztizzek.

falun lakunk, a fogorvos 6km-re volt,ő már volt nála,én nem,kértem hogy mutassa meg merre van,de egy hétig vonakodott,majd megmutatta.

A fogorvos betömte,és írt fel gyógyszert,mert + bölcsességfogam be volt gyulladva.Azt mondta az orvos vagy a gyógyszer,vagy szájsebészet,anyu azt mondta nem váltja ki a gyógyszert,mert drága,inkább szájsebészet.

De nem is fájt annyira a bölcsességfogam,viszont a tömés újra kiesett,mert a doktor nem akarta gyökérkezelni,meg húzni sem.Anyám annyira nem mutatott semmi érzelmet felém,hogy nagyon ideges lettem,és kérdeztem hogy hogy lehet ennyire szívtelenül szemét k.rva,erre elküldött otthonról.

A nagymamámhoz mentem,aki bejelentett,és elvitt fogorvoshoz,de annyira agyon volt fúrva a fogam+begyulladva h annyira fájt h rögtön kihúzta.

Anyám egyszer sem jött hozzám.

Eltelt egy év,és megismerkedtem a barátommal,most vele élek,anyu néha felhív,de nem érzem hogy jól esne.

Nem vágyok rá hogy annyira láthassam.



2012. szept. 12. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és én saját tapasztalatot írtam, mert voltam ilyen helyzetben, csak éppen ekkora feneket nem kerítettem az ügynek..
2012. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
15 éves korom óta magamnak intézem a fogorvost. Eddig 12x költöztünk. Szerinted?
2012. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

Anyukád is hibázott, te is. Ő már akkor, amikor kicsi korodban lenyeste a szárnyaidat. Egy 19 éves ember önállóan nem képes eljutni egy forgorvosig? Ordítozni kell a fájdalomtól? Nem találja meg az éjjeli ügyeletet, sem pedig a fáéjdalomcsillapítót? Ha ötévesen írtad volna ezt, akkor azt mondanám, rendben van. De így bizony gáz.


Ha én kérdeztem volna az anyától azt, hogy hogy lehet ilyen szemét k&rva, akkor valószínűleg a fogaimat szálanként verte volna ki, ha nem ő, akkor az apám. Te annyival megúsztad, hogy egyszerűen elhajtott otthonról.


Halálra vagy sértődve, pedig édesanyád elég sokat tűrt neked (meg elég sokat is ártott azzal, hogy agyonkényezetett és elfelejetteél felnőni).


Szerintem le kéne ülnötök őszintén megbeszélni a dolgokat és mindjárt rendeződne ez a buta helyzet.

2012. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs internet? Ezt az oldat mégis ismered, és még egy kérdést is ki tudtál írni egy viszonylag hosszú magyarázattal? Úgy gondolom ennyi erővel a keresőbe is beírhattad volna, hogy f o g á s z a t. Ne másokat hibáztassál mindig és kerüld, hogy másokra legyél utalva.
2012. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!