Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félre érthettem valamit?

Félre érthettem valamit?

Figyelt kérdés
Most nézem a tvt...és mit hallok?Minél több gyerek születik egy családban,annál kisebb az esély a családon belüli erőszakra.Vagy lehet csak félreértettem?
2012. szept. 11. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"...A nők az önmegvalósítás, emancipáció mellett elfelejtenek gyereket szülni. Ha önök azt szeretnék, hogy ötven-hatvan év múlva legyen még magyar…majd ha mindenki megszülte a maga két-három vagy négy gyerekét, akkor mehet önmegvalósítani meg emancipálódni" - Varga István, Fidesz


“A fiatal nők legfontosabb hivatása a gyerekszülés.” - Varga István, Fidesz


“Nők is zsarolnak gyerekekkel férfiakat, ez nem csak ilyen egyoldalú dolog” - ismeretlen KDNP-s


"Talán az anyáknak vissza kéne térniük a gyereknevelés mellé, szülni két-három vagy inkább négy-öt gyereket, és akkor lenne értelme annak, hogy jobban megbecsülnék egymást, és fel sem merülhetne a családon belüli erőszak" - Varga István, Fidesz


"Ha ennek a népi kezdeményezésnek helyt adnánk, akkor a családon belüli és a családon kívüli, a különböző erőszakos cselekmények tényállását egybevonnánk, ami nem célszerű" - ismeretlen fideszes


"Tessék példát mutatni a normális családból, és akkor utána majd lehet a nőknek érvényesülni..." - Karvalics Ottó, KDNP


"Az asszonyoknak a hölgyeknek a legfontosabb hivatásuk, hogy gyereket szüljenek!!" - Ismeretlen Fideszes


"Az emancipációs mozgalmak mindig is átcsaptak abba, hogy az egyenlőség iránti vágy átment férfigyűlöletbe" - Szávay István, Jobbik


"Ha így gondolkodtok, kihalunk!" - fideszes bekiabálás


“Minden tiszteletemmel együtt kérem a páholyban helyet foglalókat, hogy ne tegyék, hogy érzelmeiket kifejezzék, mert ezt a házszabály nem teszi lehetővé” - az ülésvezető


Magyarán, csúnya szóval, ne haragudjatok, de ezek alapján majd az 'asszonynak' qss a neve, apuka meg beleszakad 3műszakba, végül is ez sem vezet vitához, mert apát alig látják, anyára marad egyébként is minden más, aki meg el akar érni valamit az életben, vállal 1-2 gyereket 'az majd vessen magára és ne pampogjon, ha kevés nyugdíjat kap' -ezt egy másik fórumon olvastam.

Szomorú hogy itt tartunk.

2012. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
èn senkit nem pontoztam se fel,se le.Szeretnèk èn is egy gyereket legalàbb.
2012. szept. 11. 19:54
 13/14 A kérdező kommentje:

Tényleg elég szomorú.Nem értem ezt a gondolkodást amúgy.Hova szüljünk 4-5 gyereket,ha egyszer munkalehetőség 0??

A nők meg hogy dolgozzanak,ha gyereket kell nevelni,nem vesznek fel sehova melóba,mert....

2012. szept. 11. 20:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább visszakéne fogni a születések számát. Egy magyar család amúgy se vállal több mint 2-3 gyereket a nemzetiségi családok meg nem sokat tesznek az államért, azért szülnek hogy kapják a pénzt a gyerekek után. De munkahely és pénz az nincs sehol és tényleg tart a világ a túlnépesedés felé. Ha így sincs elég munkahely lassan már élelem meg víz se lesz hova szüljünk min 5 gyereket?
2012. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!