Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félre érthettem valamit?

Félre érthettem valamit?

Figyelt kérdés
Most nézem a tvt...és mit hallok?Minél több gyerek születik egy családban,annál kisebb az esély a családon belüli erőszakra.Vagy lehet csak félreértettem?
2012. szept. 11. 18:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hogy egy családba ne 2-3 gyerek szülessen,hanem 4-5..
2012. szept. 11. 18:52
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez szerintem hülyeség. Inkább redukálni kellene a gyerekek számát, már így is túl sokan vagyunk... Nem tudom, hogy ezeket a "statisztikákat" egyes géniusz fontoskodó emberek miből szűrik le. Talán végezhetnének valami hasznosabb munkát is.
2012. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Pont idevágó. Az egész kormány/sajtó csak befolyásolni akar mindenkit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem baromság.
2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyre többször érzem úgy, hogy kezdünk visszamenni a középkorba.
2012. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azért kaptam a leszavazást, mert azt mondtam, hogy vissza kéne fogni a születések számát? Emberek észre kéne venni, hogy a Föld túlnépesedett, nem egyből pontozni le, aki felszólal a szent születés ellen.... különben sem ellene , hanem a túlzott gyerekvállalás ellen! Kínában már szabályozzák a születések számát, na vajon miért.
2012. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TOMAtm ***** válasza:
ja ugye a 10 gyerekes cigócsaládokon belül nincs erőszak..... ne röhögtess.
2012. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez mind a média általi megvezetés. Mindenképpen ráakarják venni a magyart, hogy szüljön még gyereket. Nem véletlenül járnak 3 gyerek után ilyen-olyan, nagyon sokféle kedvezmények.
2012. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván arra megy ki a játék, hogy azt a réteget nyerjék meg maguknak, akik abba sem gondolnak bele, hogy a semmire nem lehet 4-5 gyereket szülni. Ez a réteg csak addig lát, hogy a kegyes kormány támogatja őket (az már mindegy, hogy abból a pénzből nem tesznek a gyerek elé pick szalámit - de még csak szalámit se.)

Szerintem itt Magyarország elbutítása a cél. Sokkal többre mennénk, ha kevesebb lenne a lakosság, de nem, mert csak rettegünk, hogy elfogyunk. Pedig ez egy olyan folyamat lenne, hogy ha csökkenne a lakosság, nőhetne a jólét, ami pedig azt generálná, hogy emelkedne a születésszám. Így viszont azt akarják elérni, hogy a totál semmire szülessen a sok magyar(...), aztán majd lesz valami, mert igaz, teknőben is lehet heti egyszer gyereket fürdetni, és mégis felnőtt lesz belőle... Csak ez a 21. század...


Bár kétlem, hogy ezek a kormány által tett kijelentések növelik a libidót, szóval szerintem ennek semmi eredménye. Aki bátran szült a vakvilágba, ezután is fog, aki meg felismeri a helyzetet, az mégkevésbé mer gyereket vállalni.

2012. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék babát. maximum kettőt. Elgondolkodtam, hogy vajon milyen életük lesz nekik mikor kipreülnek a fészekből. És igen, lehet, hogy ebbe az országba nem akarok gyereket szülni, mert már így is több joguk van a hiperpigmentáltaknak, mint nekem a SAJÁT országomban.


De egy életem van, több lehetősgem nem lesz és egy gyereket biztosan szeretnék majd szülni. De azt úgy is nevelném, hogy megállja a helyét, ha kell menjen ki külföldre dolgozni.


De az is lehet, hogy én menekülök majd el innen és szülöm meg máshol. Sajnálom az országomat, de nem én tettem ilyenné. Hazafiasság ide vagy oda, ez az én életem és ha máshol jobb, megyek, ha tehetem. Ha a gyerekemnek máshol jobb lesz, támogatom.


Nem maradnék csak a hazafiasság miatt.

2012. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!