Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit "rosszaknak" gondolom...

Kicsit "rosszaknak" gondolom a szüleim, ti mit tennétek a helyemben? (NEM TINI,29 ÉVES LÉNY VAGYOK! )

Figyelt kérdés

Szóval a 1.problémám az hogy anyukám alkoholista,bár ő ezt tagadlya mert nem az a"nem tudok magamról típusú részeg",hanem csak sokat iszik,és féltem az egészségét mert már volt egy agyvérzése a pia miatt,amit bár szerencsésen túlélt még mindig iszik,salynos se apu se én nem tudlyuk megfékezni,mivel nyugdílyas és mindig itthon van azt találtuk ki hogy biciklizárat teszünk a kapura hogy ne menlyen piáért,de azért így is talál módot az ivásra,pl aput megzsarollya hogy csak akkor lesz szex ha kap piát,ilyenkor persze apu ad is neki,szerintem mondanom sem kell hogy "kissé" önző...

A 2.problémám apukámmal van sokszor..együtt lakok a szüleimmel és hát apuval nem mindig lyövök ki...folyton szekál mindennel (mintha nem szeretne) hogy fogylyak le,lefogytam,-de még mindig talál kivetnivalót az alakomba,hogy takarítsak többet,ne essen félreértés szoktam takarítani,de ő kb akkor boldog ha reggeltől estig takarítok...egy szerencsém van hogy 9 éve van párom aki így szeret és próbál mellettem kiállni...Ti mit tennétek a helyembe? Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni?

(Bocsi a helyesírásomért,a pontos "ly"-t nem írlya a gépem!)


2012. szept. 1. 17:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mi a merész a házvételbe? jobb mint az albérlet...
2012. szept. 1. 21:12
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, de én nem tudtam végigolvasni a történeted! Az a sok ly!!!! Nagyon durva... biztos a sztorid is az...
2012. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocsi!! Visszaszívtam! Elolvastam az utolsó mondatot! Lehet, hátulról kellett volna kezdenem! :)

Még egyszer bocsi! :)

2012. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, ha megkapjátok az első csekket a törlesztéshez.
2012. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Majd meglátod, ha megkapjátok az első csekket a törlesztéshez." 1.Azért nem kell gyereknek gondolni mert még a szüleimmel lakok,képzeld láttam már csekket,internet és kábel tv előfizetés van a nevemen amit a párommal fizetünk!

2. Nem lakáshitelről van szó hanem fundamentáról,gyűjtögetsz évekig egy számlára,aztán kapsz hozzá állami támogatást,hitelről szó sincs,ráadásul előbb utóbb a sajátod nem mint az albérlet!

3.A párom 16 éves korától kb 22 éves koráig Ő tartotta el a családját,3 testvérét meg az anyját,a tesói 10 évvel fiatalabbak...úgyhogy tudja mi az a csekk...

2012. szept. 1. 21:50
 16/19 A kérdező kommentje:

"Bocsi, de én nem tudtam végigolvasni a történeted! Az a sok ly!!!! Nagyon durva... biztos a sztorid is az..."


Bocsi de nem hasznosnak jelöltem a válaszodat,nem a kérdésemre válaszoltál,és ez csak szimplán kötegedés...odaírtam mért írtam ly-al! Most is csak másolás + beillesztéssel tudok pontos j-vel írni...ha neked ez vicces gratulálok!!

2012. szept. 1. 22:03
 17/19 A kérdező kommentje:

A 21:50-es még annyit

4. A rezsi ránk eső részét is fizetjük..

2012. szept. 1. 22:30
 18/19 Bence_ ***** válasza:
Valahogy jöjjetek rá arra édes anyádnak milyen lelki problémája van. Így azért nagyot lehetne lépni.
2012. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"Bocsi, de én nem tudtam végigolvasni a történeted! Az a sok ly!!!! Nagyon durva... biztos a sztorid is az...


A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad."


Csak 54%os lett "értelmes" válaszod...hogy esetleg javíts az arányodon,népszerűségeden,illetve ha tényleg érdekel a sztori TE kedvedért (illetve a gyengébbek kedvéért)olvashatóbbá teszem a kérdésem (j másolás+beillesztéssel):


Kicsit "rosszaknak" gondolom a szüleim, ti mit tennétek a helyemben? (NEM TINI,29 ÉVES LÉNY VAGYOK! )

Szóval a 1.problémám az hogy anyukám alkoholista,bár ő ezt tagadja mert nem az a"nem tudok magamról típusú részeg",hanem csak sokat iszik,és féltem az egészségét mert már volt egy agyvérzése a pia miatt,amit bár szerencsésen túlélt még mindig iszik,sajnos se apu se én nem tudjuk megfékezni,mivel nyugdíjas és mindig itthon van azt találtuk ki hogy biciklizárat teszünk a kapura hogy ne menjen piáért,de azért így is talál módot az ivásra,pl. aput megzsarolja hogy csak akkor lesz szex ha kap piát,ilyenkor persze apu ad is neki,szerintem mondanom sem kell hogy "kissé" önző...

A 2.problémám apukámmal van sokszor..együtt lakok a szüleimmel és hát apuval nem mindig jövök ki...folyton szekál mindennel (mintha nem szeretne) hogy fogyjak le,lefogytam,-de még mindig talál kivetnivalót az alakomba,hogy takarítsak többet,ne essen félreértés szoktam takarítani,de ő kb akkor boldog ha reggeltől estig takarítok...egy szerencsém van hogy 9 éve van párom aki így szeret és próbál mellettem kiállni...Ti mit tennétek a helyembe? Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni?


(Az eszedért nem de a pénzedért irigyellek hogy zsebből kifizeted a számítógépeden/laptopodon történt műszaki kárt..ezt gondolom mivel hogy ez ilyen vicces neked...)

2012. szept. 1. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!