Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit "rosszaknak" gondolom...

Kicsit "rosszaknak" gondolom a szüleim, ti mit tennétek a helyemben? (NEM TINI,29 ÉVES LÉNY VAGYOK! )

Figyelt kérdés

Szóval a 1.problémám az hogy anyukám alkoholista,bár ő ezt tagadlya mert nem az a"nem tudok magamról típusú részeg",hanem csak sokat iszik,és féltem az egészségét mert már volt egy agyvérzése a pia miatt,amit bár szerencsésen túlélt még mindig iszik,salynos se apu se én nem tudlyuk megfékezni,mivel nyugdílyas és mindig itthon van azt találtuk ki hogy biciklizárat teszünk a kapura hogy ne menlyen piáért,de azért így is talál módot az ivásra,pl aput megzsarollya hogy csak akkor lesz szex ha kap piát,ilyenkor persze apu ad is neki,szerintem mondanom sem kell hogy "kissé" önző...

A 2.problémám apukámmal van sokszor..együtt lakok a szüleimmel és hát apuval nem mindig lyövök ki...folyton szekál mindennel (mintha nem szeretne) hogy fogylyak le,lefogytam,-de még mindig talál kivetnivalót az alakomba,hogy takarítsak többet,ne essen félreértés szoktam takarítani,de ő kb akkor boldog ha reggeltől estig takarítok...egy szerencsém van hogy 9 éve van párom aki így szeret és próbál mellettem kiállni...Ti mit tennétek a helyembe? Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni?

(Bocsi a helyesírásomért,a pontos "ly"-t nem írlya a gépem!)


2012. szept. 1. 17:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam 29 éves LÁNY vagyok.
2012. szept. 1. 17:24
 2/19 anonim ***** válasza:
Tipliznék onnan minél gyorsabban.
2012. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért nem költözök össze a barátoddal? Főleg, hogy már ilyen régóta együtt vagytok.
2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
17:29-esnek: Megtenném de albérletbe nem akarunk menni,mert viszi a pénzt,párommal most házra "gyúrúnk" a fundamenta segítségével,még kb 3 év mire el tudunk költözni...
2012. szept. 1. 17:35
 5/19 anonim válasza:
én nem várnék még 3 évet. Harmadszor kezdtem nulláról az életem egy albérletben, ráadásul gyerekkel és nem bántam meg. Eddig is mindig irányítani tudtam az életem, most is majd csak elleszek valahol. Egy albérlet még mindig jobb, mint egy rossz család. (én 19 évesen költöztem el a szüleimtől, alkoholista anya és egy vadbarom apa miatt)
2012. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ügyes vagy Daja!


Nekem sajnos most olyan munkahelyem van hogy csak 60 ezret keresek,de folyamatosan azon vagyok hogy találjak egy jobbat,párom szobafestő,sajnos a válság miatt hol van munkája hol nincs... :(

De egyébként azért ennek ellenére szeretem a szüleimet,szóval jó lenne meg tudnának változni jobb irányba,vagy ebbe már ne reménykedjek?

2012. szept. 1. 18:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Ők ilyenek, nem fognak megváltozni, szerintem is költözz el, nem hiszem hogy ne tudnál, én is 60ezret keresek, de egy szobát bérelni már nagyon olcsón is lehet. Ennél még az is sokkal jobb lenne.
2012. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29 évesen, egy 9 éves kapcsolattal ez egy kérdés??? Már ne haragudj, amit megspóroltok egy közös albérleten a pároddal, azt kamatostól elveszik az életedből a szüleid.
2012. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Így akartok házat venni? Merész...
2012. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként félreértés ne essék,együtt élek a párommal is 6 éve a szobámban,anyuék házában,ok hát azon leszünk hogy költözzünk,köszi a válaszokat.
2012. szept. 1. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!