Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom szeretni az unoka...

Nem tudom szeretni az unoka tesóm mert sokkal sikeresebb nálam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

pedig régen olyan jól megvoltunk ,csináltunk együtt dolgokat..-de valahogy neki jobba személyisége meg jobban is néz ki. Nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel csak azt érzem nem akarok már a társaságában lenni, így viszont teljesen el fogjuk veszíteni egymást.


van megoldás? felnőtt emberek vagyunk nem kamasz tinik .neki jobban bejön az élet mint nekem . Ezt el is fogadom ,de tényleg távolodnék mert a közlében nagyon fáj ez.


2012. szept. 1. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
csináljatok közös programokat, beszélgessetek!
2012. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fogadod el, hisz távolodnál tőle.


Ez szerintem buta dolog. Azt fogják mondani, hogy normális, de nem az. Végig kell gondolnod, hogy mit irigyelsz benne, miért, és tudsz-e valamit tenni annak érdekében, hogy változz. Ha olyan dologban vagy rá irigy, ami te is lehetnél (mondjuk vörös hajú), akkor változtathatsz, de ha nem (pl. 180 cm magas), akkor meg el kell fogadnod, és másban jónak lenni.


Jó, hogy odaírtad, hogy felnőttek vagytok, mert tényleg tiniprobléma ez.

2012. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az Unokanővéremmel nagyon szoros barátságot ápoltunk egészen addig(!), míg lett egy párja, aki végül elvette, és már kislánya is született... Az első időkben úgy kiakadtam, mint a kakukkosóra, amivel még inkább távolodtunk, meg gyűlöltem a férjét is, ezt hangoztattam is elég sokszor...


Azóta megbékéltem... kellett 2 és fél év kb... meg két határ köztünk... Most már ismét beszélgetünk, sokmindenről és egyre többször, ahogy ideje engedi.. :)


Szerintem verd ki a fejedből a hülyeségeket, és fogadd el őt, ahogy van. :)

2012. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod az élet hullámvasút. Lehet még ő is lent te meg fennt.

Próbálj meg erre gondolni.


Én a barátnőmet irigyeltem, amiért a nyakába hullott egy kb. 50 milliós örökség és ezután nagyon nem volt semmilyen közös témánk, célunk, programunk. Vagy 3 évig nem is nagyon találkoztunk.

Aztán ő férjhez ment egy nagyon szegény fiúhoz, aki visszahozta őt a realitások világába és azóta megint normálisan tudunk beszélgetni.

2012. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a féltékenység, irigység elég ratyi tulajdonság


attól hogy neki több van, neked nem lesz kevesebb

2012. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt velem hasonló, de én inkább próbáltam ellesni a titkát. Vagy akár rákérdeztem konkrét dolgokra. Szívesen segített, én pedig sokat hasznosítottam a tőle tanultakból. Talpraesettebb, kezdeményezőbb lettem - és sikeres.
2012. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!