Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb a férfiaknak...

Miért könnyebb a férfiaknak az élet?

Figyelt kérdés
Nekünk, nőknek kell szülni, mi viseljük a menstruációs görcsöket és még naphosszat sorolhatnám..
2012. aug. 24. 13:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%
Szülni nem kötelező, a görcsökre meg van gyógyszer...
2012. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem könnyebb nekik. Gondolj bele, amint abbahagyta a tanulást, munka van amig bele nem hal. Mi pedig szülünk egy gyereket és máris 3 évet kaptunk. Vagy ha nem akarsz dolgozni de szép vagy, elég keresni egy tehetős pasit, utána meg már azt csinálsz megint amit akarsz, egész életedbe. Ha viszont egy pasinak nem hullik az ölébe a pénz örökségi vagy más úton, egész életében robotolhat szegény. Én örülök hogy nő vagyok. Menstruáció? Ugyan, bekapsz egy bogyót és nem is érzed.
2012. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért lenne a férfiaknak könnyebb életük?

Csak egy okot írj, hogy miért könnyebb, nekünk férfiaknak!

2012. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem biológiailag könnyebb nekik, hanem társadalmilag, azt eg mi emberek tartjuk fent.
2012. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!