Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb a férfiaknak...

Miért könnyebb a férfiaknak az élet?

Figyelt kérdés
Nekünk, nőknek kell szülni, mi viseljük a menstruációs görcsöket és még naphosszat sorolhatnám..
2012. aug. 24. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Miért kell a nőknek siránkozni? A férfiaknak is megvannak a maguk bajai, csak nem rinyálnak.

23N

2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Van a szülésnél és a menstruációnál ezerszer rosszabb dolog az életben, ami a férfiaknak is kijár sajnos.


Egy nő vagyok aki szült már és élt meg rosszabbat a szülésnél...

2012. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
A férfiaknak csak látszatra könnyebb az életük, pedig nem az. Nekik is vannak problémáik, nehogy azt hidd hogy nincs egy sem. A szülés és a menstruációs görcs pedig nem probléma hanem természetes dolog.
2012. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Miért is könnyebb???Nekünk is meg vannak a problémáink!24F
2012. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Ez ugye beugratós kérdés?!

30/F

2012. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Régebben nekik volt nehezebb, mert ők szerezték nekünk az élelmet, ők biztosították a lakhatást, nekünk nem volt más dolgunk, csak nevelni az utódjaikat, és ez már csak manapság van így, hogy tőlük éhen is halhatunk...
2012. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

Sokkal könnyebb.


Nekem Férfiként el kell viselnem a társadalmi rang miatti megkülönböztetést, küzdenem kell azért, hogy otthont teremtsek, nem is akár milyet, hogy autóm legyen, hogy jól keressek, amivel felkelthetem az érdeklödést...

2012. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem könnyebb. Nekik is megvannak a maguk problémái. Nem minden nő szül, és menstruációs görcse sincs mindenkinek és még sorolhatnám...
2012. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
93%
Tudunk álva pisálni.
2012. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sem könnyebb.


Férjemmel egyedül élünk 500km.re bármi féle családtól.

Most született a második babánk meg, elsö is még csak 2 lesz. Vagy is ház+kisgyerek+baba ami iszonyat munka nekem, éjszakázás egyiktöl a másik gyerekig, nappal a kicsi szoptatása+nagy nevelése+házimuka. Segítség még egy pici sem. Férjem 35 embert irányít a cégénél, ami oriási feleöség, nyomás, munka. Itthonról elmegy reggel 7-kor és este 6-ra haza kell érkeznie, mert elkezdödik az esti rutin, ami etetés+fürdetés+alatatás, amit egyedül nem bírok, mert a nagy is rajtam lógna de a kicsit is szoptatnom kell. vagy is haza ér és már kezdödika második müszak neki. éjszaka sokszor a nagy megébred akkor mikor szoptatok (hallja a másik szobában), akkor férjemnek is kellnie kell és bemennie.

Sokszor hulla fáradt vagyok, vagy éppen elfog az itthon léti magány és látja hogy szomorú vagyok, de nem tud ellene semmit tenni. A szülésnél ott volt végig velem és próbált lelkiekben segíteni 8ami sikerült is neki), de nem hiszem hogy jó érzés volt a feleségét szenvedni látni.


vagy is egy normális férfi aki kiveszi részét a családban annak ugyan olyan nehéz mint egy nönek.

2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!