Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Női praktikák, ötletek? Férfi...

Női praktikák, ötletek? Férfi igények?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni hogy kapjam vissza kedvesem?


Lassan 6 éve élünk kapcsolatban, van egy közös kislányunk is. Volt az utóbbi időben pár buktató a kapcsolatunkban, amit szerencsésen megbeszéltünk, túl lettünk rajta.


Mégis van egy két dolog ami nem akar helyreállni.


Mit tehetnék, mivel vonzhatnám vissza, hogy boldog ember legyen? Hogy újra örömmel jöjjön haza, érdeklődve figyeljen rám.


Sok veszekedésünk volt, sokat stresszeltünk a pénztelenségen, a mindennapi problémákon, a munkán stb és sajnos észre sem vettük hogy őrőljük a kapcsolatunkat. Mindketten szeretnénk együtt lenni a másikkal, helyre hozni, amit az elhidegülés és a napi veszekedések kicsit kiöltek belőlünk.


De hogyan? Mit csináljak? Hogy viszonyuljak hozzá hogy ne legyen nyomulás a próbálkozásom, viszont annyira erőteljes legyen hogy eredményt érjek el.


Mindennél fontosabb számomra hogy boldogan éljünk hármasban. Számára is, ebben biztos vagyok.


2012. aug. 24. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Randizzatok. Kettesben. Ne úgy, hogy együtt mentek, hanem valahol találkozzatok, egy előre megbeszélt helyen és időben, és töltsetek el együtt pár órát. Beszélgessetek, sétáljatok kézenfogva, csókolózzatok.

Csak akkor működik, ha mindketten akarjátok.

2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk alapvetően a szex mindent megold :) Volt pl olyan, hogy veszekedtünk majd egy fél napot. Aztán odabújtam hozzá, hogy ne haragudjon, és inkább szeressük egymást. Ezt viszonozta, este meg összebújtunk. Ez meg is oldotta a dolgot. Szerintem ha az ágyban minden rendben van (mármint a férfi igényei ki vannak elégítve) akkor könnyebben kezelhető. Van hogy meg szeretnék vele beszélni valamit, vagy csak azt szeretném, hogy megkapjak valamit, akkor egy jó szex után könnyebbenn célt tudok érni nála. Kezelhető lesz és bújos/érzelmes :) Pont, amire szükségem van
2012. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Olvasd ezt el, nagyon jó:


[link]

2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát én is a szexre szavazok. Ha az nagyon jó, akkor nem lehet nagy baj...
2012. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk is most volt egy ilyen időszak! Sajnos a fejemhez vágta, hogy már utál hazajárni, meg reméli sokáig dolgozik, hogy már aludjunk mikor ő hazaér, meg sajnos ilyenek! Ugyanezeken a témákon veszekedtünk minden nap. Nekünk kisfiúnk van, akiért bármit mrgtennék, és persze mindettől függetlenül szerettem/ szeretem a férjem! Elhatároztam, hogy megváltoztatom a kapcsolatunkat, eleinte nem tudtam, hogy fogjak hozzá. Még mai napig ebben a folyamatban vagyunk, de amint látszik nem eredménytelenül :) Elején sok kudarc ért, de nem szabad feladni! Először próbáltam a kedvében járni, pl. olyanokat főztem amit szeret, több időt hagytam a hobbijára mint amúgy, sőt én kérdeztem meg, hogy szeretne e dobolni, mert akkor elmegyünk itthonról addig. Na meg persze nálunk az éjszakába nyúló beszélgetés, lelkizés nagyon sokat segít/ segített. Van, hogy leülünk egy üveg pia mellé és iszogatunk és közben beszélgetünk, van hogy pia nélkül. És általában semleges témával kezdünk, ami csak úgy jön, utánna már kicsit más hangulatban beszéljük át a problémákat! Utánna kezdtünk egyre ,,kedvesebbek,, lenni egymással, csak úgy egy puszi, ölelés, vagy egy simogatás mosolyra deríti a másikat :) 8 éve vagyunk együtt és tegnapelőtt kaptam az első szerelmes verses sms-t :))) Sajnos ez elég hosszú, én kb. május végén június elején kezdtem:) És megértettem azt, hogy hiába vagyunk együtt régóta, meg ott a gyerek és a meló, nem szabad egy picit sem elhanyagolni, hisz férfi, és akkor ő is megadja amire neked szükséged van :D Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikerült, csak szerintem így teljes a példa, nem akartalak untatni! Remélem sikerül és kitartás!
2012. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!